Per šaudymus prekybos centre Kopenhagoje yra žuvusiųjų ir sužeistųjų


Danijos sostinėje – į teroro aktą panašus incidentas. EPA – ELTA foto

Kopenhaga, liepos 3 d. (dpa-AFP-ELTA). Per šaudynes prekybos centre Kopenhagoje yra žuvusiųjų ir sužeistųjų. Tai spaudos konferencijoje Danijos sostinėje pareiškė policijos vadas Sørenas Thomassenas. Policija sekmadienio vakarą tviteryje pranešė, kad prekybos centre aidėjo šūviai.
 
Netrukus po šaudynių pranešta, kas suimtas įtariamasis. Tai 22 metų danas, sakė S. Thomassenas. Detalių jis nepateikė.
 
Policija pranešimo apie šaudynes sulaukė 17.30 val. Policijos vadas neatmetė teroro akto tikimybės.
 
Kopenhagos merė Sophie H. Andersen tviteryje rašė, kad tai „siaubinga“. „Mes kol kas tiksliai nežinome, kiek žmonių sužeista arba žuvo, tačiau situacija labai rimta“, – teigė ji.
 
Vienas liudininkas stočiai DR pasakojo girdėjęs tris ar keturis garsius trenksmus, kai su šeima buvo vienoje parduotuvėje. Tada kiti žmonės įbėgo į parduotuvę ir pranešė apie šūvius.
 
Ir laikraščiui „Jyllands-Posten“ liudininkės pasakojo apie girdėtus šūvius. „Nebuvo aišku, kas atsitiko. Staiga visur kilo chaosas“, – sakė 20-metė Emilie Jeppesen.
 
Šaudynės vyko prekybos centre „Field’s”. Jis yra Amagero rajone tarp centrinės miesto dalies ir oro uosto. Netoliese yra ir arena „Royal Arena“. Čia sekmadienį planuotas britų atlikėjo Harry‘io Styleso koncertas. Jis nėra atšauktas.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2022.07.04; 07:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *