Per tarpusavio incidentą nušauti keturi Ukrainos jūrų pėstininkai


Rytų Ukrainoje per, kaip įtariama, tarp šalies kariškių kilusį incidentą nužudyti keturi Ukrainos jūrų pėstininkai. Dėl šio įvykio sulaikyti du nužudytųjų kolegos kariškiai, ketvirtadienį pranešė šalies kariuomenė.

Jūrų pėstininkų brigadoje tarnavusių aukų kūnai buvo rasti laikinoje jų rezidencijoje, teigiama Ukrainos kariuomenės pranešime.

Šaudynės įvyko netoli Šyrokynės kaimo, esančio apytiksliai už 10 kilometrų nuo strategiškai svarbaus Ukrainos vyriausybės kontroliuojamo Mariupolio miesto, feisbuke informavo Generalinės prokuratūros atstovė Larysa Sargan.

Prokuratūros atstovė pridūrė, kad dėl įtarimų nužudymu buvo sulaikyti du jūrų pėstininkai. Jie esą „prisipažino dėl nužudymo, kurio aplinkybės susijusios su kariuomenėje vykusia „dedovščina“.

Nuo konflikto Rytų Ukrainoje pradžios 2014-aisiais per vyriausybės pajėgų ir prorusiškų separatistų kovas žuvo daugiau kaip 2750 Ukrainos karių.

Ukrainos žiniasklaidos duomenimis, vien pernai Kijevas neteko 190 karių. Dauguma jų žuvo per separatistų apšaudymus arba sprogimus.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.02.16; 02:30

print