Perteklinis viešumas


Šešiolika TS-LKD frakcijos narių pasirašė kreipimąsi į partijos narius, kuriame remiama p. Irenos Degutienės kandidatūra į partijos pirmininkus.

„Žmogus planuoja – Dievas juokiasi“ (juokiasi ir daugelis TS-LKD narių). O čia net ne planavimas, net ne pašnibždėjimas, o atviras agitavimas: „O jūs, vaikai, taip darykit, kaip seimūnai daro“, tarsi tie vaikai visiškai žiopli būtų, neturėtų savo nuomonės. Nekorektiška, nepriimtina, skatina erzelynę ir, žinoma, – elgtis priešingai nei siūloma.

Tenka apgailestauti, kad kreipimąsi pasirašę Seimo nariai apie TS-LKD narius yra tokios prastos nuomonės. 

Kreipimasis turėtą neblogą nuomonę apie pasirašiusiuosius, žinoma, gerokai apgadino. Dar Delfi pasirodė Seimo nario Audroniaus Ažubalio straipsnis, argumentuojantis, kodėl pirmininkauti tinkamesnė p. I. Degutienė, o ne p. Gabrielius Landsbergis.

Partijos baltinių viešas plovimas bei agitacija iš aukštos sakyklos pasitikėjimo ja tikrai nepadidins, todėl, vietoj viešos agitacijos sveikesnė buvo gera byla – tyla.

Partijos pirmininko rinkimai dar toli, todėl tikėtina, kad minimą reikalą dar turės apsvarstyti Surskis ir Mauzeris, o vėliau – reitinguoti partijos eiliniai, todėl susirūpinimas per ankstyvas, o viešumas – perteklinis.

Slaptai.lt nuotraukoje: komentaro autorius Algimantas Zolubas.

2015.03.21; 17:49

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *