Pietų Prancūzijoje sugriuvus namui be žinios dingo 10 žmonių


Marselyje ugriuvus namui be žinios dingo 10 žmonių. EPA-ELTA nuotr.

Paryžius, balandžio 9 d. (AFP-ELTA). Sekmadienį Marselyje, pietų Prancūzijoje, sugriuvo gyvenamasis pastatas, o 10-ies be žinios dingusių žmonių paiešką apsunkino nelaimės vietoje kilęs gaisras, informuoja AFP.
 
Namas sugriuvo per sprogimą, kurio metu taip pat nukentėjo penki greta esančių pastatų gyventojai. Nelaimė įvyko sekmadienį apie 00 val. 40 min. vietos laiku.
 
Vidaus reikalų ministras Geraldas Darmaninas žurnalistams įvykio vietoje sakė, kad po griuvėsiais atsidūrė nuo 4 iki 10 žmonių ir nežinoma, ar jie išgyveno, ar žuvo.
 
Daugybė liudininkų naujienų agentūrai AFP sakė girdėję sprogimą. Vienas jų teigė, kad sprogimas sudrebino ir jo namą, o po to buvo juntamas stiprus dujų kvapas.
Marselis. Sugriuvęs namas. Gelbėtojai ieško dingusiųjų. EPA-ELTA nuotr.
 
Dūmai iš griuvėsių kilo ir sekmadienio popietę. Marselio meras Benoit Payanas žiniasklaidai sakė, kad turbūt bus aukų.
 
Degančius griuvėsius gesino daugiau nei 100 ugniagesių. Dėl karščio nelaimės vietoje negalėjo dirbti gelbėtojai su šunimis. Be to, gelbėtojų darbą apsunkino ir tai, kad apgriuvo vienas greta esantis pastatas. Panaudojus kopėčias nuo šio namo stogo terasos buvo nukelti aštuoni žmonės.
 
Iš kitų pastatų evakuota apie 180 žmonių, kurie laikinai apgyvendinti mokyklose. Netoliese atidarytas ir pagalbos centras dingusių artimųjų ieškantiems žmonėms.
 
Karolis Broga (AFP)
 
2023.04.10; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *