Pirmą kartą Lietuvos istorijoje leista Vilniuje surengti gėjų paradą


Maskvos meras Jurijus Lužkovas paskelbė, kad “gėjų paradas” yra šėtoniškas ir pažadėjo jo neleisti. “Jau kelis metus Maskva patiria beprecedentį spaudimą turėti gėjų paradą, kurį galima įvardinti tik kaip šėtonišką aktą”, – vakar sakė Lužkovas Interfax žinioms. “Mes neautorizuojame šio parado ir neautorizuosime jo ateityje. Negaišime laiko postringaudami apie žmogaus teises. Ką mes turime daryti, tai neleisti jo visa įstatymo galia.” “Gėjų paradai” pasaulyje charakterizuojami atvira nuogyste, nepadoriais judesiais ir net atvirais lytiniais aktais. Homoseksualų aktyvistai naudoja tokius paradus nujautrinti visuomenę prieš rizikingą jų elgesį, kuris charakterizuojamas medicinine ir psichologine netvarka. Merą Lužkovą palaiko Maskvos ortodoksų patriarchas ir Rusijos islamo ir judėjų vadovai.

P.S. Vilniaus meras pirmą kartą istorijoje leido surengti tokį paradą Vilniuje.

Lietuva per metus prarado Šilutės dydžio miestą. Per metus Lietuvoje nebeliko Šilutės dydžio miesto – gyventojų skaičius sumažėjo beveik 21 tūkst. Sausio pradžioje šalyje gyveno 3,329 tūkst. žmonių – 20,9 tūkst. mažiau, nei lygiai prieš metus. 2009-aisiais gimė 36,6 tūkst. kūdikių – 1,6 tūkst. daugiau negu 2008 m. Gimusiųjų skaičius tūkstančiui gyventojų padidėjo nuo 8,9 prieš ketverius metus iki 11. Tuo metu mirtingumas mažėjo – mirė 42 tūkst. žmonių (1,8 tūkst. mažiau negu užpernai). Natūrali kaita išliko neigiama – mirė 5,4 tūkst. žmonių daugiau negu gimė kūdikių.

Lenkijos policija per visoje šalyje surengtą specialią operaciją kodiniu pavadinimu “Roksana“ sulaikė 120 asmenų, įtariamų vaikų pornografijos laikymu ir platinimu.

Memfio federalinis imigracijos teisėjas Burman suteikė politinį prieglobstį Romeike šeimai, kurie gelbėdamiesi nuo persekiojimo už savo vaikų mokymą namuose, pabėgo iš Vokietijos 2008 m. “Namų mokyklų“ persekiojimas Vokietijoje prasidėjo paskutiniais keliais metais. Tokios šeimos reguliariai moka tūkstantines baudas, gąsdinamos kalėjimu ar vaikų atėmimų. Muzikos mokytojas Uwe Romeike su žmona Hannelore ir 5 vaikais pabėgo iš Vokietijos nuo persekiojimo 2008 m. rugpjūtį ir dabar gyvena rytų Tennessee valstijoje JAV. Šis sprendimas atveria duris daugeliui tėvų, kurie pageidauja savo vaikus mokyti namuose.

Vašingtonas. Liberty Counsel (LC) organizacija paskelbė 72 psl. raportą apie prezidento Baracko Obamo daugiau nei 100 nominacijų. LC įkūrėjas Mathew D. Staver sako, kad šitas prezidentas paskyrė pačių radikaliausių grupių atstovus. Ir daro išvadą, kad prezidentas rėmėsi ne patirtimi ir kvalifikacija, o priklausymu radikalioms organizacijoms. Raporte atskleidžiama tokių radikalių asmenybių ankstesnė veikla. Pvz. Kevin Jennings, Obamos paskirtas “mokyklų saugumo caru”, buvo įkūrėjas ir direktorius gėjų, lesbiečių ir Straight Education Network. Moksleiviams teikė homoseksualinių aktų aprašymus, kuriose buvo tokios praktikos, kaip apšlapinimas savo partnerio. Vidurinių mokyklų mokiniams buvo pateikiamas vietos homoseksualų barų sąrašas su aprašymu, mažiems mokiniams, 7-12 m., – knygų sąrašas su homoseksualinių aktų, masturbacijos tarp mokytojų – mokinių aprašymais, 5 m. vaikų sekso žaidimais.

Vieniša 4 vaikų mama Alexandra Nunez, 37m. mirė Niujorko A-1 Women’s Center po to, kai aborto metu jai buvo prapjauta arterija. Ir ji nukraujavo. Jai abortą darė abortistas Salomon Epstein, prieš kurį ilgą laiką protestavo Gyvybės grupės. 

Pasak American Life League (ALL), nauji Guttmacher Instituto skaičiai rodo, kad Planned Parenthood – stiliaus sekso švietimas davė dramatiškas pasekmes. 2006 m. paauglių nėštumas padidėjo 3 proc, paauglių gimdymas padidėjo 4 proc. ir abortai padidėjo 1 proc. “Nereikia čia sudėtingo mokslo”, – sako ALL vice prezidentas Jim Sedlak, “kai nekalbi vaikams, kad liktų iki vedybų skaistūs, jie daugiau paleistuvauja ir daugiau dėl to pastoja. Nėštumai mažėja, kai vaikai nepaleistuvauja.” 
ALL praneša:

– Prieš 1990 m. paauglių nėštumas augo kasmet, nes viešose ir privačiose mokyklose dominavo Planned Parenthood seksualinio švietimo programos.
– Nuo 1990m. tapo populiarios susilaikymo programos ir paauglių nėštumas ėmė mažėti.
– 1995 m. federalinė vyriausybė rėmė skaistumo programas ir paauglių nėštumas toliau mažėjo. 
– 2000 m. Planned Parenthood pradėjo lobistinę kompaniją atsisakyti skaistumo programų ir nuo sekančių metų pirmą kartą po 15 m. paauglių nėštumas ėmė augti. 
– Šiandien Planned Parenthood, drauge su prezidentu Obama, bando visai panaikinti skaistumo programų rėmimą. “Galima tik įsivaizduoti, kaip išaugs paauglių nėštumas”, – sako Sedlak.

Vašingtono bazilikoje Žygio Už Gyvybę išvakarėse vyko vigilijos Šv. Mišios už Gyvybę. Jose dalyvavo 45 vyskupai, 350 kunigų, 65 diakonai, 550 seminaristų, šimtai vienuolių ir virš 8 000 tikinčiųjų. P.S. Lietuvoje šiais metais sueis 55 metai nuo abortų legalizavimo. Oficialiai ilgus metus metinis abortų skaičius Lietuvoje svyruodavo tarp 40 000 ir 50 000. Per 55 metus dėl mūsų abejingumo buvo nužudyta virš 2 000 000 vaikų. Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Prancūzijoje, Australijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Chorvatijoje ir kitose šalyse abortų legalizavimo metinėse vyksta daugiatūkstantinės demonstracijos, maldos akcijos, konferencijos.. Nukraujavusi Lietuva tyli. Sostinė, kuri turėtų parodyti iniciatyvą, tyli.

Brazilijos prezidentas Luiz Lula da Silva pernai įvedė įstatymo reformą, kurioje abortas vadinamas “žmogaus teise“, įveda socialistinę ir homoseksualistinę ideologiją mokyklose ir žiniasklaidoje ir uždraudė kryžius valdiškose įstaigose. Nauja programa vadinasi Trečioji nacionalinė programa už žmogaus teises.

Vilniuje prašoma leisti surengti gėjų paradą. Gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų eitynes už lygybę ketinama surengti gegužės 8-ąją, šeštadienį, 13 valandą. Vilniaus savivaldybė iki šiol yra atsisakiusi leisti viešus homoseksualų renginius – 2007 ir 2008 metais.

Maskvos miesto teismas atsisakė pripažinti dviejų Rusijos lesbiečių, kurios užregistravo savo santykius Kanadoje, santuoką. “Aš patvirtinu sprendimą, kurį priėmė Civilinės metrikacijos biuras gegužę. Santuoka, užregistruota užsienyje, galioja ir Rusijoje. Tačiau tai yra susiję su vyro ir moters sąjunga”, – sakė teisėjas Borisas Gerbekovas.

Vos spėjo žymus olandų politikas Gertas Vildersas (Geert Wilders) pareikšti savo nuomonę dėl musulmonų grėsmės Europoje, prokurorai pasodino jį į teisiamųjų suolą. “Mūsų teisėsaugos atstovai yra tokie pat bjaurūs kaip Šiaurės Korėjoje”, – pareiškė G.Vildersas ir pabrėžė, kad diena, kai jis buvo apkaltintas, tapo juodąja olandų žodžio laisvės diena. Jis taip pat ragino uždrausti šventą musulmonų knygą Koraną, jį prilygino Vokietijos diktatoriaus Adolfo Hitlerio fašistiniam veikalui “Mano kova” (“Mein Kampf”). Buvo pateiktas argumentas: Korane, kaip ir knygoje “Mano kova”, skamba tiesioginiai raginimai žudyti kitų grupių žmones. “Mes drįstame kalbėti apie tai, apie ką nedrįsta pasakyti kitos partijos – kad islamas tai pirmiausia ideologija, o ne religija”, – sako G.Vildersas. Jis įsitikinęs, kad ši ideologija kelia grėsmę visai Europos civilizacijai, todėl siūlo kuo greičiau pradėti riboti imigraciją iš musulmonų šalių.

Suomija sieks suomius paversti nerūkančia tauta. Malta nuo 2013 m. uždraus rūkyti visose viešose vietose. Didžiojoje Britanijoje siūloma uždrausti rūkyti automobiliuose, kai juose yra vaikai.

Didelės sėkmės sulaukė demonstracijai Už Gyvybę parengti ženklai “Moterys gailisi padariusios abortą“. Janet Morana viena iš Silent No More Awareness vykdomos kompanijos sumanytojų sakė, kad Vašingtone tikimasi 30-35 tūkstančiai žmonių neš jų pagamintus ženklus. Šie ženklai tapo populiaresni už ankstesnį “Aš gailiuosi dariusi abortą”, nes juos gali gabenti ir kiti šeimos nariai. Iš viso jie pagamino 45 000 ženklų. Užsakymas padidėjo 4 kartus. Dalis ženklų iškeliavo į San Fransisko demonstraciją, o 500 išsiųsta į Kanadą, kur gegužės mėnesį vyks Žygis už Gyvybę Otavoje.

Kanados Revenue agentūra (CRA) atėmė labdaros statusą Kalgario Kings Glory Fellowship (KGF) krikščionių bažnyčiai už tai, kad jos tarybos nariai stipriai pasisakė prieš abortus, homoseksualumą, skyrybas ir pan.

Pro Vita, Nr. 4

2010.01.30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.