Po vėsios ir gaivios savaitės pradžios orai ims šilti


Vasaros dangus. Vytauto Visocko nuotr.

Sekmadienis ir savaitės pradžia bus vėsi ir su trumpais lietumis. Orai, kaip prognozuoja sinoptikai, po kelis laipsnius šils tik nuo savaitės vidurio.
 
Sekmadienis bus debesuotas, debesų bus nemažai, ypač rytinėje šalies pusėje, tačiau, kaip LRT Radijui sakė sinoptikas Paulius Starkus, saulė pro juos pasirodys ne taip jau ir retai, dažniau – vakarinėje Lietuvos dalyje. Antroje dienos pusėje vietomis sulauksime neilgai trunkančio lietaus.
 
Didesnė jo tikimybė bus pietinėje dalyje. Vėjas pūs daugiausia iš vakarų, šalies rytuose jis bus silpnesnis, tikėtina, kad lietaus metu jis gali šiek tiek sustiprėti, bet vyraujantis bus vidutinio stiprumo. Temperatūra, kaip ir šeštadienį, anot sinoptiko, kils labai nenoriai, vyraus 16-20 laipsnių šiluma, kai kur galbūt sušils iki 21 laipsnio.
 
Artimiausiomis dienos didesnių pokyčių nebus. Artimiausia naktis irgi bus gaivi, debesys vakaro valandomis sklaidysis, tad lietaus naktį nesulauksime. Vėsiausia bus paryčiais, temperatūra pažemės iki 7-11, o kai kur gali nukristi net iki 6 laipsnių, tik pajūryje išliks šilčiau. Pirmadienį dieną debesų vėl bus daugiau, trumpai palis jau didesnėje šalies dalyje. Temperatūra mažai skirsis nuo sekmadienio – vyraus 16-21 laipsnio šiluma.
Vaivorykštės spalvos. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.
 
Antradienį padėtis keisis mažai, sakė sinoptikas P. Starkus. Naktį lietaus bus labai nedaug, dieną jo bus šiek tiek daugiau. Naktis irgi bus vėsi – tarp 8-13 laipsnių šilumos, o dieną jau vienu kitu laipsniu galbūt bus šilčiau, bet dar ne itin šilta – tarp 18-23 laipsnių šilumos.
 
Trečiadienį ir ketvirtadienį jau laukiama keliais laipsniais šiltesnių dienų. Trečiadienį tikimasi, kad sušils iki 19-24 laipsnių šilumos, o ketvirtadienį gali būti dar vienu kitu laipsniu šilčiau.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.07.12; 10:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *