Policija: incidentas „Oxford Circus“ metro stotyje baigėsi


Policijos pareigūnai penktadienį skubėjo reaguoti į pranešimus apie Londono „Oxford Circus“ metro stotyje įvykusį incidentą, taip sukeldami nerimą, kad įvyko teroristinis išpuolis.

Tačiau kiek vėliau jie paskelbė operaciją stotyje baigiantys, nes nepavyko rasti jokių įrodymų, patvirtinančių pranešimus, kad stotyje aidėjo šūviai, praneša naujienų agentūra AFP ir transliuotojas BBC.

„Savo operaciją Oksfordo gatvėje baigėme. Jei slėpėtės pastatuose, jau galite išeiti, ir, jei jums reikia pagalbos, prieikite prie policijos pareigūnų“, – tviteryje rašė policija.

Pranešama, kad „Oxford Circus“ ir netoliese esanti „Bond Street“ metro stotis, kuri taip pat kuriam laikui buvo uždaryta, jau veikia.

Pareigūnai informavo sulaukę vieno pranešimo apie bėgant iš „Oxford Circus“ stoties nesunkiai susižeidusią moterį.

Metropoliteno policija informavo nuo maždaug 16.30 val. vietos (18.30 Lietuvos) laiku gavusi ne vieną pranešimą apie Oksfordo gatvėje ir „Oxford Circus“ metro stotyje aidėjusius šūvius.

Ji į įvykio vietą išsiuntė ginkluotus pareigūnus ir tuomet teigė incidentą traktavusi taip, lyg jis būtų susijęs su terorizmu.

„Policija neaptiko jokių įtariamųjų pėdsakų, įrodymų, kad (metro stotyje) būtų buvę šaudyta ar būtų nukentėję žmonės“, – vėliau nuramino pareigūnai.

Vos paskelbus apie Londone vykstantį incidentą, BBC reporterė buvo pranešusi, kad įvykio vietoje matė didžiulę žmonių, bėgančių tolyn nuo stoties, spūstį. Ji pridūrė, kad žmonės šaukė ir verkė. Pareigūnai taip pat patvirtino, kad stotyje buvo kilusi panika.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.11.25; 00:01

print