Popkultūros įtakingiausieji


Kopimas į kalną. Slaptai.lt nuotr.

Lietuvos elito nuomone, įtakingiausi popkultūros žmonės Lietuvoje 2022 metais – Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius ir Arūnas Valinskas. Jie iš lentelės aukštumų nesitraukia jau kelerius metus iš eilės.
 
Aštuntus metus iš eilės naujienų portalo „Delfi“ užsakymu vykusi apklausa parodė, kad įtakingais elitas laiko ir „Dviračio žinių“ kūrėją Haroldą Mackevičių, „G&G Sindiktas“ lyderį Gabrielių Liaudanską-Svarą – jie patenka į penketuką. Toliau elito sąraše rikiuojasi rašytojas, žurnalistas Andrius Užkalnis, atlikėjas Vidas Bareikis, dainininkė Monika Liu, atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu, o dešimtuką užbaigia žurnalistas Ramūnas Zilnys.
 
Ekspertų apklausą „Delfi“ užsakymu atliko žurnalas „Reitingai“.
 
Tuo metu visuomenės apklausoje įtakingiausiųjų trejetukas liko toks pat, kaip ir elito, tik pirmuoju numeriu uikuojasi A. Valinsko pavardė, o trečiuoju – A. Mamontovo. Lietuvos žmonės įtakingais taip pat laiko A. Užkalnį, B. Nicholson, J. Statkevičių, E. Dragūną, J. Arlauskaitę-Jazzu, G. Liaudanską-Svarą, G. Drukteinį.
 
Visuomenės apklausą atliko rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.08.26; 08:42 
print

Vienas komentaras

  • Jūsų tyrimai atlikti spardant penalčius.į vienus vartus, ir jei jie būtu atlikti skaidriai tai ne vieno iš tų, ,,veikėjų,,, nebūtu saraše

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.