Prancūzas, tvirtinęs esąs Alaino Delono sūnus, rastas negyvas


Paryžius, gegužės 20 d. (AFP-ELTA). Vyras, ilgą laiką tvirtinęs, jog yra prancūzų kino žvaigždės Alaino Delono sūnus, rastas negyvas šeštadienį Paryžiuje.
 
60-ies metų fotografo Ari Boulogne‘o kūnas buvo aptiktas jo namuose sostinėje, pranešė valdžios institucijos. Mirties priežastis šiuo metu tiriama.
 
Dar vienas asmuo yra sulaikytas policijos dėl kaltinimų nesuteikus pagalbos pavojingoje situacijoje atsidūrusiam asmeniui, sakė prokuroras, patvirtindamas ankstesnius vietos laikraščio pranešimus.
 
Laikraštis „Le Parisien“ pranešė, kad policijos sulaikytas asmuo yra A. Boulogne partneris.
 
Prancūzijos valdžios institucijos taip pat teigė, kad A. Boulogne sirgo hemiplegija, dėl kurios žmogus gali būti iš dalies paralyžiuotas.
A.Boulogne, dar žinomas kaip Christianas Boulogne, tvirtino, kad jis yra A. Delono ir  garsios vokiečių dainininkės Nico sūnus. Nico ypač išgarsėjo kaip avangardinės amerikiečių roko grupės „The Velvet Underground“ dainininkė.
 
A.Delonas, kuris septintajame dešimtmetyje turėjo trumpą romaną su vokiečių dainininke, neigė tėvystę, nors Ari augino A. Delono motina Edith Boulogne, kuri jį oficialiai įsivaikino kartu su savo vyru.
 
Savo chaotišką gyvenimą A. Boulogne aprašė 2001 metais išleistoje knygoje „Lʼamour nʼoublie jamais“ (liet. Meilė niekada nepamiršta“).
 
Paauglystėje jis kartu su savo motina Nico važinėjo į gastroles ir nusifilmavo keliuose filmuose, tada ir susipažino su narkotikais ir įjunko. 1988 metais mirus Nico, jis kurį laiką gydėsi reabilitacijos centre, jam buvo skirtas ir psichiatrinis gydymas.
 
A.Boulogne pateikė prašymą dėl A. Delono tėvystės pripažinimo Prancūzijoje, tačiau šis buvo atmestas, nes A. Delonas oficialiai gyvena Šveicarijoje. Sprendimas buvo apskųstas apeliacine tvarka.
 
Rita Vidugirienė (ELTA)
 
2023.05.21; 06:44
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *