Prašoma suimti įtariamąjį Kryžių kalno padegėją


Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūros prokurorė Lilija Saldukienė kreipėsi į teismą dėl Panevėžio rajono gyventojo J. V. suėmimo, kuris įtariamas pirmadienį padegęs Kryžių kalną.

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai, tiriantys padegimą vakar buvo informuoti, kad Panevėžio apskrities VPK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą tam pačiam Panevėžio rajono gyventojui J. V. dėl pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką (Baudžiamojo kodekso 22 straipsnio 1 dalis) bei dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu (Baudžiamojo kodekso 187 straipsnio 2 dalis).

Tyrimas buvo pradėtas gavus duomenų, kad J. V. grasino padegti Panevėžio apygardos prokuratūrą.

Atsižvelgiant į naujus duomenis ir siekiant užkirsti kelią naujoms nusikalstamoms veikoms prokurorė kreipėsi į Šiaulių apylinkės teismą, prašydama suimti įtariamąjį 3 mėnesiams. Jam iki šiol yra skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Klausimą dėl suėmimo Šiaulių apylinkės teismas spręs šiandien.

Informaciją pateikė Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gabrielė Gendvilaitė (Šiauliai).

2017.04.14; 05:50

print