Prezidentas ir pirmoji ponia dalyvavo Atvelykio šventėje


Prezidentas ir pirmoji ponia dalyvavo Atvelykio šventėje. Roberto Dačkaus (Prezidentūra) nuotr.
Prezidentas ir pirmoji ponia dalyvavo Atvelykio šventėje. Roberto Dačkaus (Prezidentūra) nuotrauka

Šeštadienį Prezidento rūmų vidiniame kieme ir istoriniame parke vyko prezidento Gitano Nausėdos ir pirmosios ponios Dianos Nausėdienės inicijuota Atvelykio šventė, kuri taip pat pažymėjo šiltajam sezonui lankytojams atveriamą Prezidento rūmų vidinį kiemą ir parką.
 
Velykų savaitės pabaigą žyminčios šventės metu daugiausia dėmesio yra skiriama vaikams, todėl Atvelykis kartais vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis. Atvelykis Prezidentūroje – tradicija tapęs renginys, į kurį šiais metais susirinko kolektyvai ir šeimos iš visos Lietuvos.
 
„Lietus taip pat yra sugrįžtančio pavasario, sugrįžtančios gyvybės ženklas. Atvelykio proga visiems linkiu šviesios vilties, atgimimo ir bendrystės jausmo, kurį kurti padės ir nuo šiandienos savo gražųjį kiemą ir jaukų parką vėl atverianti Prezidentūra”, – kreipdamasis į renginio dalyvius ir žiūrovus sakė šalies vadovas.
 
Šventėje lankytojų laukė muzikinė programa, kurią dovanojo Utenos Aukštakalnio progimnazijos vokaliniai ansambliai „Žiburiukai” ir „Šaltinėlis”, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro vokalinė grupė „Kivi” ir Kybartų jaunimo pučiamųjų orkestras „Kybartai”. Taip pat lankytojus džiugino žaidimai, interaktyvios Valstybės pažinimo centro veiklos bei karšta arbata ir šventiniai saldumynai.
 
Norintys apsilankyti Prezidento rūmų vidiniame kieme ir istoriniame parke šiltojo sezono metu tai gali padaryti darbo dienomis nuo 18.00 iki 21.00 val., savaitgaliais ir šventinėmis dienomis nuo 11.00 iki 22.00 val., skelbia Prezidento komunikacijos grupė.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.04.24; 06:47
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *