Prezidentas priėmė Armėnijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus


G. Nausėda priėmė Armėnijos ambasadoriaus A. Martirosjano skiriamuosius raštus. Prezidentūros nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda priėmė Armėnijos ambasadoriaus Armeno Martirosjano skiriamuosius raštus.
 
Susitikimo metu prezidentas ir naujasis Armėnijos ambasadorius aptarė dvišalius Lietuvos ir Armėnijos santykius ir jų plėtojimo perspektyvas, taip pat sekmadienį įvykusius parlamento rinkimus. Šalies vadovas pareiškė viltį, kad rinkimai padės išspręsti krizę šalies viduje ir tęsti demokratinių reformų darbotvarkės įgyvendinimą.
 
Prezidentas patvirtino, kad Lietuva siekia toliau gilinti dvišalius santykius su Armėnija ir yra pasirengusi dalytis patirtimi teisės viršenybės, demokratinių reformų ir ekonomikos srityse, Armėnijai siekiant suartėjimo su Europos Sąjunga.
 
Pasak šalies vadovo, gilesnis Armėnijos ir ES bendradarbiavimas padėtų šaliai įtvirtinti demokratinius pokyčius ir skatintų pažangą įgyvendinant reformas. „ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimas yra tvirtas pagrindas tolesniam reformų įgyvendinimui“, – susitikime sakė prezidentas.
 
A. Martirosjanas diplomatinę karjerą pradėjo 1999 m. Armėnijos užsienio reikalų ministerijoje, prieš atvykdamas į Lietuvą buvo ambasadoriumi Indijoje.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.06.22; 00:01
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.