Prezidentė kviečia į labdaringą NVO mugę


Gruodžio 4 d., 13 val. Simono Daukanto aikštėje, Vilniuje, vyks Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir jau tradicija tapusi nevyriausybinių organizacijų kalėdinė labdaros mugė. 

Kalėdinė mugė. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.
Kalėdinė mugė. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Septintus metus iš eilės rengiamoje šventėje dalyvaus daugiau kaip 40 aktyviausių nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos. Mugės lankytojai galės ne tik susipažinti su jų veikla, bet ir pasimėgauti karšta arbata, paskanauti kalėdinių pyragų, sušilti prie šventinio laužo. S. Daukanto aikštėje įsikurs ir „Vikingų kaimas“ – čia vilniečiai ir sostinės svečiai galės pajusti Šiaurės šalių dvasią ir pasigaminti medinių suvenyrų.

Dar viena šių metų mugės naujovė – kalėdiniai atvirukai, kuriuos mugės lankytojai galės pasigaminti patys ir nemokamai išsiųsti į bet kurį Lietuvos kampelį. Artėjančių švenčių dvasią padės kurti raudonnosiai gydytojai-klounai ir Kinologų draugija, kuri lankytojus supažindins su tarnybiniais augintiniais, jų dresūra ir priežiūra.

Tradiciniame, kasmet vykstančiame renginyje bus galima įsigyti įvairių kalėdinių suvenyrų, už kuriuos surinktos lėšos bus skirtos socialiniams projektams įgyvendinti. Šiemet lėšos renkamos skurdžiai besiverčiančioms šeimoms, negalią turintiems žmonėms, tuberkulioze sergantiems vaikams ir dienos centrams.

Informacijos šaltinis – Lietuvos prezidentės spaudos tarnyba.

2016.12.04; 06:06

print