Prie „Litexpo“ – milžiniška vakcinos laukiančių žmonių eilė


Vilniaus miesto savivaldybei sudarius galimybę pasiankstinti „AstraZenca“ gamintojo vakcinos „Vaxzevria“ antrosios dozės datą, prie skiepijimo centro „Litexpo“ susidarė milžiniškos eilės. Savivaldybė gyventojus ragina įvertinti savo galimybes stovėti eilėje, skiepytis dar neatvykusiems gyventojams siūlo nebevykti.
 
„Delfi TV“ kalbinti laukiantieji sakė, kad eilėje stovi jau po kelias valandas, tačiau, jų teigimu, eilė juda vos po kelis metrus per valandą. „Aš tokia nusiminusi… Aš atvažiavau 10.20, žinutė atėjo, kad buvau užregistruota jau prieš dvi savaites. Man 72 metai, ir dabar reikia eilėje stovėti. Aš po insulto, aš negaliu, aš iškrisiu. Man yra laikas skiepytis, antras skiepas. Kur tvarka?“, – piktinosi „Delfi TV“ kalbinta senjorė.
 
Vienam iš eilėje stovėjusių asmenų nualpus prireikė ir medikų pagalbos. Neatlaikiusį saulės kaitros asmenį išvežė greitoji medicinos pagalba.
 
Savivaldybė ragina gyventojus įvertinti savo galimybes stovėti eilėje
 
„Dėl neplanuoto itin didelio žmonių srauto – visų neturinčių registracijos prašome įvertinti galimybes stovėti eilėje. Taip pat siūlome šiandieną jau nebevykti, jei planavote, arba vykite, kai eilė bus sumažėjus“, –  feisbuke į gyventojus kreipėsi Vilniaus savivaldybė.
 
Savivaldybė taip pat informuoja, kad šiuo metu yra atskiriami srautai: žmonės su registracija laukia vienoje eilėje, o be registracijos – kitoje.
 
„Žmonėms eilėse operatyviai organizuojamas vandens tiekimas. Prašome kantrybės ir supratingumo – laukimas eilėje yra savanoriškas pasirinkimas. Atsiprašome už nepatogumus“, – taip pat rašoma feisbuko paskyroje.
 
ELTA primena, kad Vilniaus savivaldybė pakvietė pirmadienį visus norinčius sostinės gyventojus be išankstinės registracijos pasiankstinti antrąją „Vaxzevria“ vakcinos dozę, jei nuo pirmojo skiepo jau praėjusios 4 savaitės. Savivaldybės teigimu, revakcinacijai skirta 3200 „Vaxzevria“ dozių.
print

Vienas komentaras

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *