Privalomą vakcinaciją reikia įvesti ir žurnalistams


Roma, gruodžio 11 d. (ELTA). Profesorius Francescas Vaya, Nacionalinio Lazzaro Spallanzanio užkrečiamųjų ligų instituto Romoje direktorius, mano, kad Italijoje privalomą vakcinaciją reikia taikyti ir žurnalistams. Žinomas specialistas tai pareiškė šeštadienį paskelbtame interviu laikraščiui „La Repubblica“.
 
„Kad kuo greičiau rastume išeitį iš šios nepaprastosios situacijos, turime dėti pastangas ir padaryti vakciną privalomą visiems, kurie kontaktuoja su gyventojais, (…) nuo prekybos darbuotojų iki žurnalistų“, – pabrėžė jis.
 
Šiuo metu Italijoje vakcinacija yra privaloma medikams ir visiems medicinos įstaigų darbuotojams, taip pat policininkams ir švietimo įstaigų personalui.
 
Penktadienį Italijos sveikatos apsaugos ministras Robertas Speranza pranešė, kad iki šiol visiškai paskiepyti daugiau kaip 85 proc. šalies gyventojų, vyresnių kaip 12 metų amžiaus, pirmąją dozę gavo per 88 proc. italų. Valdžia ketina gruodžio 16 d. pradėti 5-11 metų amžiaus vaikų vakcinacijos kampaniją. Tikimasi, kad iki metų pabaigos vakcinacijos lygis Italijoje pasieks 90 proc.
 
Penktadienį naujų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičiaus paros prieaugis Italijoje pirmą kartą nuo kovo pradžios viršijo 20 tūkst.
 
Stasys Gimbutis (ELTA)
 
2021.12.12; 00:02
print

Vienas komentaras

  • Paskiepita 90%,o nuo kovo pradzios uzsikretimu virsijo 20 tukstanciu?Kas tai?paskviepis 100% uzsikres dar daugiau,kam zaluoti vaikus,kurie aplamai nezino coronos-uzkreskime,

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.