Prof. Vytauto Landsbergio požiūris į Medininkų žudynių bylą


Esu senas Jūsų portalo gerbėjas. Tik, deja, negaliu pasakyti savo tikrosios pavardės bei vardo, nes dirbu statutinėje organizacijoje.

O valstybinių institucijų darbuotojams pavojinga rodyti tikrąsias pažiūras. Dar išmes iš darbo. Juolab kad esate kritikavę mano viršininkus.

Be to, esu konservatorių – krikščionių demokratų partijos narys. O konservatorių viršūnėlė taip pat nemėgsta portalo Slaptai.lt – už kritiką, principingumą, drąsą.

(Beje, Jūsų nemėgsta ir kairieji – irgi už kritiką. Kairieji dar nemėgsta ir už kritišką požiūrį į A.M.Brazauską, į Gediminą Kirkilą, į Kremliaus vadovus).

Todėl maloniai nustebino praėjusią savaitę “Lietuvos žiniose” pasirodęs europarlamentaro prof. Vytauto Landsbergio straipsnis “Medininkai: tinkamai kvalifikuoti ar diskvalifikuoti nusikaltimai”.

Prof. V.Landsbergis savo rašiniu ne tik palaiko Jūsų plėtojamą versiją dėl buvusio omonininko Konstantino Michailovo – Nikulino sulaikymo priežasčių.

Prof. V.Landsbergis daugmaž remia Jūsų požiūrį ir į visą Medininkų bylą. Manau, prof. V.Landsbergio moralinė parama šiandien Jums labai reikalinga ir svarbi. Ypač tokiose painiose ir sudėtingose bylose kaip Medininkų žudynės.

Įdomu ir tai, kad pateikdamas savąją versiją, prof. V.Landsbergis atvirai pripažįsta, jog remiasi tiek portalo Slaptai.lt, tiek “XXI amžiaus”, su kuriuo sėkmingai bendradarbiaujate jau daugiau nei keletą metų, publikacijomis. “Lietuvos žiniose” buvo nurodyti ir Slaptai.lt, ir “XXI amžiaus” pavadinimai, taip pat – ir žurnalisto Gintaro Visocko pavardė. Ši detalė, mano galva, – iškalbinga.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: europarlamentaras prof. Vytautas Landsbergis.

2010.07.11

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *