Pusnuogės ukrainietės merginos prieš Rusijos prezidentą. V.Putinui patiko


Femen judėjimo aktyvistės surengė akciją Hanoverio parodoje. Kaip praneša agentūra Interfaks, merginos nusirengė RF prezidento Vladimiro Putino ir Vokietijos kanclerės Angelos Merkel akivaizdoje, kai tie apžiūrinėjo Volkswagen stendą. 

Aktyvistės šūkaliojo necenzūrinius šūkius angliškai. Akcijos dalyves sulaikė apsauga. Leidinys Bild.de išspausdino merginų sulaikymo foto galeriją.

Politikai nekreipė dėmesio į aktyvistes ir nuėjo į kitą salę, praneša agentūros, tačiau fotografijose matyti, kad ir A.Merkel, ir V.Putinas akciją pastebėjo.

Maža to, RF prezidentas iškėlė abiejų rankų du didžiuosius pirštus aukštyn, o tai paprastai reiškia pritarimo ženklą.

V.Putino spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pavadino Femen akciją paprastu chuliganizmu.

XXX

Prieš Hanoverio parodos atidarymą balandžio 7 dieną prie centrinio įėjimo įvyko mitingas prieš Vladimirą Putiną. V.Putino spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad RF prezidentas nepastebėjo protesto akcijos

RIA Novosti, 2013-04-08. Putinui patiko Femen aktyvisčių akcija Hanoverio parodoje: „Kai dėl akcijos, tai ji man patiko“, – sakė V.Putinas, atsakydamas į vieno žurnalisto klausimą bendroje su A.Merkel spaudos konferencijoje.

„Padėkokite ukrainietėms merginoms, jos jums padeda išjudinti mugę, nes, sprendžiant iš visko, be tokių akcijų apie mugę būtų mažiau kalbama, negu esant tokioms akcijoms“, – kalbėjo šypsodamasis prezidentas. „Ką jos ten šaukė, tiesą sakant, aš nelabai išgirdau, nes apsauga dirba labai griežtai. Tokie augaloti vyrukai užgriuvo mergaites. Man atrodo, kad tai neteisinga, galima buvo ir švelniau su jomis pasielgti“, – sakė V.Putinas. „Aš net neįžiūrėjau, ar jos rausvaplaukės, šviesiaplaukės ar rudaplaukės?“ – pridūrė jis.

Pasak jo, tokios akcijos jau įprasta, tačiau tvarkos geriau nepažeidinėti. „Nusirenginėti geriau kitose vietose, pavyzdžiui, nudistų paplūdimiuose. Nors čia nešalta, nebaisu peršalti“, – kalbėjo V.Putinas.  

Vladimiras Putinas viešėjo Vokietijoje vizito. Vakaruose V.Putinas kritikuojamas už nekomercinių organizacijų engimą Rusijoje, o taip pat dėl nesikišimo pozicijos Sirijos atžvilgiu.

Iš Vokietijos V.Putinas keliavo į Nyderlandus, kur vietiniai seksualinių mažumų aktyvistai aktyviai ruošėsi protesto akcijoms ryšium su Rusijoje homoseksualizmo propagandą draudžiančiu įstatymu.

Femen aktyvistės ir anksčiau rengė protesto akcijas prieš V.Putiną. 2012 metų gruodį jos jį pasitiko Briuselio oro uoste. Ant merginų kūnų buvo užrašai „Demokratijos apokalipsė“, „Putinai, eik …“ ir kitokie.

Be to, 2012 metų kovą Femen aktyvistės rengė akciją rinkimų apylinkėje, kurioje balsavo V.Putinas.

Šios medžiagos originalas: Lenta.ru, „Femen aktyvistės nusirengė Putino akivaizdoje“.

Foto: dpa, femen.org.

Compromat.ru

2013.04.13

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.