Rasa Juknevičienė apskundė Naglį Puteikį


Rasa Juknevičienė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetui apskundė partijos kolegą Naglį Puteikį, kuris jaunimo forume viešai svarstė, jog R.Juknevičienė gali būti “Achemos” atstovė TS-LKD, nes, matot, jos rinkimų kampaniją finansuoja išimtinai tik “Achemos” įmonės.

Krašto apsaugos ministrė patvirtino, kad “Achemos” įmonių grupė ne kartą rėmė jos rinkimų kampanijas į Seimą, tačiau sakė, kad šios įmonių grupės atstovai į ją niekuomet nesikreipė nei su jokiais prašymais, nei su pasiūlymais. Savo tekste R.Juknevičienė teigia: “N.Puteikis apkaltino mane “Achemos” įmonių grupės protegavimu, todėl prašyčiau Priežiūros komiteto pareikalauti iš N.Puteikio jam žinomų pavyzdžių, jei jis tokių turi, kada ir kokius įstatymus ar sprendimus, susijusius su “Achemos” įmonių grupės verslu, priimant Seime, aš balsavau kitaip negu buvo nusprendusi TS-LKD frakcija”.

Ministrė teigia, kad a.a. Bronislovo Lubio sprendimu, “Achemos” įmonių grupė remia ne tik ją, bet ir kitus buvusius Aukščiausios Tarybos-Atkuriamojo Seimo narius, signatarus.

Seimo narys N.Puteikis, kalbėdamas jaunimo forume, pasipiktino partijos kolege R.Juknevičiene, kurią per kiekvienus Seimo rinkimus Žaliakalnio apygardoje esą remia keli “Achemos” padaliniai, tad ji tampa beveik šios įmonės atstove partijoje.

Nuotraukoje: krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

2012.02.20

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *