Rusijoje daugėja žmonių, prarandančių atmintį


Rusijoje padaugėjo žmonių, nei iš šio, nei iš to prarandančių atmintį. Šiuo reiškiniu ypač susidomėjo žinomas psichiatras Zurabas Kekeladzė. Atminties praradimą sukeliančią ligą psichiatras pavadino retrogradine amnezija. Negalavimai gali būti aidas tų nusikaltimų, kuriuos įvykdė Sovietų Sąjungos vadovybė, išbandydama pasigamintą psichotroninį ginklą.

Psichotroninį ginklą pirmieji kurti tikriausiai pradėjo vokiečiai. Tai buvo 1945-aisiais. Bet nespėjo. Pasibaigus karui, jį aktyviai kūrė amerikiečiai – JAV profesorius F.Kameronas. Kūrė, atlikdavo bandymus, tobulino ir sovietai. Tiesa, psichotroninį ginklą kūrusių Sovietų Sąjungos mokslininkų pavardės iki šiol įslaptintos. Profesorius, vienas iš Rusijos “Energijos” įmonės vadovų V.Koniuch štai taip apibūdina psichotroninį ginklą: “Tai biologinis ginklas, kurio pagalba valdomos visos biologinės būtybės, tarp jų – ir žmogus”.

Paskutiniaisias SSRS gyvavimo metais KGB, sovietų Gynybos ministerija ir susivienijimas “Kosmos” šio ginklo gamybai skyrė apie 500 milijonų tuometinių rublių. V.Koniuch įsitikinęs, kad Rusijoje netvarkos, suirutės metais psichotroninis ginklas, kurio pagalba, kaip jau minėjome, gali būti valdomas ir pats žmogus, galėjo pakliūti pas kriminalinius nusikaltėlius.

Pasak profesoriaus, niekaip kitaip nepaaiškinsi fakto, kad šimtai rusų šiandien atsiduria net už kelių tūkstančių kilometrų nuo savo gimtųjų namų ir nieko neprisimena – nei kas jie yra, nei kur gyvena, nei kodėl jie leidosi į kelionę. Ši liga kamuoja, beje, ne tik Rusijos gyventojus.

Štai Vokietijos pilietis Piter Fleg, gyvenęs Hamburge, 1995 metais išėjo iš namų į parduotuvę ar darbą ir atsidūrė … Rusijos Kamišino mieste netoli Volgogrado. Vokietis jį sulaikiusiems milicininkams negalėjo paaiškinti, kodėl atsidūrė net už 4 tūkst. kilometrų nuo gimtojo Hamburgo.

2011.05.16

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.