Rusijos agentė Ana Čapman – vėl pirmosiose gretose


Nuotraukoje: seksualioji Ana Čapman, demaskuota Niujorke rusų šnipė.
Nuotraukoje: seksualioji Ana Čapman, demaskuota Niujorke rusų šnipė.

Slaptai.lt redakcija

Sijonuota Kremliaus agente OO7 praminta rudaplaukė Ana Čapman ėmėsi naujų dezinformacinių – propagandinių darbų, kuriuos jai užsakė Kremlius.

Žodžiu, JAV slaptosios tarnybos FTB demaskuota ir 2010-aisiais iš Amerikos ištrenkta už nelegalią veiklą pačia gražiausia Rusijos agente vadinama A.Čapman gavo naują Kremliaus užduotį: savo internetinėje erdvėje kritikuoti Vakarų lyderius, patekusius į vadinamuosius „Panamos dokumentus“.

Madingas sukneles ir palaidines nuolat keičianti buvusi rusų šnipė aršiai koneveikia kandidatę į JAV prezidento kėdę ponią Hilary Klinton. Ji į šuns dienas išdeda ir Didžiosios Britanijos premjerą Deividą Kameroną. O štai Amerikos prezidento posto siekiantį Donaldą Trampą – giria. Esą jis būtų puikus amerikiečių lyderis, esą jis pajėgs suprasti Kremliaus vadovą Vladimirą Putiną.

A.Čapman įsitikinusi, kad vadinamieji „Panamos dokumentai“ labiausiai pakenkė britų premjerui, nors Vakarai tikėjosi, kad „Panamos dokumentai“ skaudžiausiai smogs Kremliaus vadovo reputacijai.

A.Čapman paskyroje – daug gerbėjų. Bet ar paskyra bus labai populiari ir turės įtakos nuomonės formavimui?

2015-aisiais A.Čapman pagimdė kūdikį, bet kol kas nėra pranešimų, kas gi vaiko tėvas.

Šiuo metu susikompromitavusi šnipė darbuojasi akivaizdžiai ir primityviai Kremliaus interesus ginančioje REN-TV televizijoje.

Informacijos šaltinis; aktualijų portalas Slaptai.lt.

print