Rusijos pajėgos 122 kartus per dieną apšaudė Sumų regioną


Pamuštos Rusijos ginkluotės paroda Kijeve

Kyjivas, rugpjūčio 28 d. (ELTA). Ukrainos policijos pareigūnai rugpjūčio šeštadienį užfiksavo 122 rusų atakas prieš Sumų regioną, per juos buvo sužeisti du žmonės, praneša „Ukrinform“.
 
Ukrainos nacionalinė policija apie tai pranešė savo interneto svetainėje paskelbtame pranešime. Jame teigiama, kad per priešo pajėgų apšaudymą buvo apgadinti privatūs namai, ūkiniai pastatai, psichoneurologinis internatas, parduotuvė, mokykla ir vaikų darželis.
 
Taip pat praėjusią naktį Ukrainos pajėgos sunaikino Rusijos karinę bazę Melitopolyje. Melitopolio meras Ivanas Fiodorovas tai pranešė tiesiogiai per televizijos kanalą „Freedom TV“.
 
„Praėjusią naktį Melitopolio rajono Myrnės kaime nugriaudėjo sprogimai. Vienas iš pastatų, kuriame buvo rengiamasi pseudoreferendumui, buvo sugriautas“, – sakė jis.
 
Pasak mero, Melitopolyje sunaikinta viena didžiausių priešo karinių bazių, dislokuota „Avtokolorlyt“ gamykloje.
 
Praėjusią naktį rusų pajėgos apšaudė Ukrainos Dniepropetrovsko regiono Nikopolio ir Kryvyj Riho rajonus. Apie tai „Telegram“ pranešė Dniepropetrovsko regiono karinės administracijos vadovas Valentinas Rezničenka.
 
„Rusijos okupacinės pajėgos šaudė iš „Grad“, „Uragan“ ir sunkiosios artilerijos. […] Jos pataikė į keturias gyvenvietes dviejuose rajonuose“, – sakoma pranešime.
 
O Sloviansko, Bachmuto ir Avdijivkos kryptimis ukrainiečių gynėjai sustabdė rusų puolimą ir privertė jų pajėgas trauktis, teigiama Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo pranešime, kuris buvo paskelbtas socialiniame tinkle „Facebook“.
 
Živilė Aleškaitienė (ELTA)
 
2022.08.29; 06:16
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *