Rusijos specialiosios tarnybos stengiasi pašalinti Angelą Merkel


Britanijos leidinys Independent išspausdino medžiagą, iš kurios aiškėja, jog pastarojo meto incidentai Vokietijoje buvo surengti dirbtinai, kad sukeltų nepasitenkinimo bangą prieš Angelos Merkel politiką ir nušalintų ją nuo valdžios.

Leidinys remiasi NATO Strateginio ryšių centro direktoriumi Janiu Sartsu, kuris pareiškė, jog NATO kontržvalgyba šiuo metu turi išsamių įrodymų, kad Rusija kišasi į situaciją Vokietijoje, siekdama ją destabilizuoti ir nušalinti nuo valdžios Angelą Merkel. 

Taip pat tapo žinoma, kad Rusija finansuoja ekstremistus Europoje, išnaudodama padėties destabilizavimą kaip poveikio Europos politiniams lyderiams svertą.

„Rusija kuria gerai apgalvotą ir valdomą ekstremistinį centrą Europoje, ir konkrečiai – Vokietijoje. Sirijos pabėgėlių klausimas dabar naudojamas laiku ir sėkmingai kaip niekada. To pavyzdys – kai visai neseniai pabėgėlių grupės užpuolė Vokietijos piliečius Kelne ir kituose Vokietijos miestuose. Yra įrodymų, kad visos tos akcijos buvo suorganizuotos ir sumaniai valdomos Maskvos. Jų tikslas buvo destabilizuoti situaciją Vokietijoje, orientuojant neigiamą visuomenės požiūrį į valdžią“, – sakė Sartsas.

Nuotraukoje: Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas.

2016.03.09; 07:27

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.