Šalies vadovai reiškia užuojautą dėl Seimo nario Roko Žilinsko mirties


Prezidentė Dalia Grybauskaitė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl Seimo nario Roko Žilinsko mirties.

Šalies vadovės teigimu, ilgametis žurnalistas ir trečią kadenciją Seime dirbęs Rokas Žilinskas buvo jaunosios politikų kartos profesionalas, pasižymėjęs geranoriškumu, tolerancija ir pagarba įvairių pažiūrų žmonėms bei oponentams.

Šiuo sunkiu metu Seimo nario šeimai ir artimiesiems Prezidentė linki stiprybės ir susitelkimo. 

Rokas Žilinskas. Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis savo ir Seimo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą dėl žurnalisto, X, XI ir XII Seimo nario Roko Žilinsko mirties artimiesiems, draugams ir visiems jį pažinojusiems.

„Roką Žilinską atsiminsime kaip nepaprastai gabų ir savo darbui atsidavusį žurnalistą, aktyvų parlamentarą. Labai liūdna, kad taip anksti tenka atsisveikinti su draugišku ir viskuo besidomėjusiu kolega, kurio visi svarbiausi darbai dar laukė priešakyje“, – sako Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

Netekties valandą parlamento vadovas Roko Žilinsko šeimai ir artimiesiems linki stiprybės ir dvasios paguodos, sakoma užuojautoje.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, reikšdamas nuoširdžią užuojautą mirus Seimo nariui Rokui Žilinskui, jo artimiesiems, kolegoms, draugams ir pažįstamiems linki stiprybės.

„Išėjo žmogus, savo profesine bei asmenine veikla kūręs ryškios ir drąsios asmenybės paveikslą. Visad prisiminsime Roką kaip atvirą, nuoširdų, intelektualų ir žmogiškąsias vertybes uoliai puoselėjusį visuomenės narį bei kolegą. Kaip žmogų, kuris sugebėdavo atsitiesti ir nepalūžti net pačiose sunkiausiose gyvenimo situacijose“, – sako Premjeras.

Visiems, išgyvenantiems R. Žilinsko netektį, Vyriausybės vadovas linki rasti savyje stiprybės bei palaikyti vieniems kitus.

Kaip ELTA jau pranešė, R. Žilinskas mirė antradienį, eidamas 45-uosius metus. Seimo nario gyvybė užgeso Vilniaus Santariškių klinikose. Pastaruoju metu R. Žilinskas buvo labai sunkios būklės, jam buvo diagnozuotas sunkus plaučių uždegimas, jis beveik mėnesį buvo be sąmonės.

Martyno Ambrazo (ELTA) nuotraukoje: Rokas Žilinskas.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.06.07; 09:30

print