Saulius Skvernelis: matau save kaip rimtą alternatyvą konservatorių kandidatams


Saulius Skvernelis. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad jo kandidatūra prezidento rinkimuose yra alternatyva konservatorių kandidatams. 

„Save matau kaip labai aiškią alternatyvą konservatorių kandidatams. Tai sakau labai aiškiai“, – šeštadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) suvažiavime Prienuose kalbėjo S. Skvernelis.

Savo pasisakyme „valstiečių“ suvažiavime jis nepraleido progos įgelti opozicijai, kuri, pasak jo, visomis išgalėmis siekė stabdyti biudžeto priėmimą, mokesčių reformą ir pensijų sistemos pertvarką.

Prieš prasidedant slaptam „valstiečių“ balsavimui dėl to, kas „valstiečių“ partijai atstovaus prezidento rinkimuose, S. Skvernelis susirinkusiems LVŽS nariams kalbėjo apie tai, kokio prezidento šiuo metu reikia Lietuvai. Pasak jo, tai turi būti žmogus, kuris supranta, kas yra šeima. 

„Lietuvai reikia drąsaus, ryžtingo, atsakingo, turinčio patirtį valstybės valdyme, žmonių ir valstybės interesus ginančio prezidento. Prezidento, kuris mato ir girdi visus Lietuvos žmones, pirmiausia tuos, kuriems reikia labiausiai paramos, suprantančio, kas yra šeima, su kokiais iššūkiais susiduriama auginant vaikus ir jais rūpinantis“, – teigė premjeras.

Kartu premjeras teigė, kad didžiuojasi, jog buvo policininkas, ir pabrėžė, kad policininkų bijo tik tie, kurie įpratę savanaudiškai naudotis valstybės resursais. 

„Policininko bijo tie, kurie buvo pripratę gyventi kaip erkės prisiurbę prie valstybės (…), kurie lobo valstybės sąskaita, kurie valstybinėse įmonėse elgėsi kaip savo asmeninėse žinybose“, – kalbėjo premjeras, aiškindamas, kad nesibaimina jam klijuojamų „policininko“ etikečių. 

„Aš didžiuojuosi tuo, kad tarnavau Lietuvos žmonėms būdamas šios kilnios ir atsakingos profesijos atstovas“, – apibendrino S. Skvernelis. 

Šeštadienį Prienuose vyksta LVŽS visuotinis rinkimų suvažiavimas, kuriame bus tvirtinamas „valstiečių“ kandidatas į prezidentus. Šiuo metu partijoje iškelti du kandidatai: premjeras S. Skvernelis, kurį palaiko 57 iš 59 skyrių, bei Seimo pirmininkas V. Pranckietis, kurį iškėlė du skyriai – Kauno rajono ir Zarasų.

Informacijos šaltinis – ELTA

2019.01.27; 08:00

print