Saulius Skvernelis teisinasi: iš premjero bandoma padaryti monstrą


Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, vertindamas trečiadienio prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai, sutinka su daugeliu šalies vadovės išsakytų teiginių, nors naujos informacijos jis sakosi taip ir neišgirdęs.

Premjeras Saulius Skvernelis. Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

„Nieko naujo, retorika dešimt metų ta pati. Brukamas fasadinis vaizdas“, – sakė premjeras.

S. Skvernelis labiausiai šalies vadovei pritaria dėl biudžeto ir bendrosios valdžios institucijų atsakomybės už priimamus sprendimus. Vertindamas dešimties pastarųjų metų politinius sprendimus, premjeras pabrėžė, kad visą tą laiką buvo tik kalbama, bet nieko konkretaus nedaroma.

Taip, anot Vyriausybės vadovo, didėjo socialinė atskirtis, buvo skurdinami senjorai, taip pat šiuo metu streikuojantys mokytojai.

„Iš premjero ir valdančiosios daugumos bandoma padaryti monstrą“, – pažymėjo S. Skvernelis, kalbėdamas apie dabartinę situaciją ir Vyriausybės darbo vertinimą.

Premjeras sutinka, kad daug dirbdamas jis daro klaidų, taip pat, kad klysta ir Vyriausybė bei ministrai. Tačiau apie problemas Vyriausybės programoje kalbamasi, o padarytos klaidos yra taisomos. 

Pasak S. Skvernelio, įstatymai tvirtinami visų valdžios institucijų – Vyriausybės, Seimo ir prezidentės, tad vien tik Vyriausybės kaltės dėl susidariusios politinės padėties Lietuvoje jis nemato. Be to, pabrėžė premjeras, neklysta tik tie, kurie nieko nedaro.

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kas ją pakeis 2019-aisiais metais? Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Vyriausybės vadovo teigimu, tiek jis, tiek ministrai nuolat kviečiasi nepatenkintus skirtingų profesinių sąjungų atstovus prie derybų stalo ir kartu su jais sprendžia problemas. Po susitikimų ir diskusijų yra taisomi įstatymai.

„Mes darome, ką privalome padaryti, klystame, taisome klaidas“, – „Žinių radijui“ kalbėjo premjeras.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.12.13; 09:30

print