Seksualinėms mažumoms nepalankų portalą įkūrusio Edmundo Girskio bėdos


Ar galima Lietuvoje kritikuoti išskirtinių teisių ir išskirtinio dėmesio reikalaujančias seksualines mažumas? Ar mūsų šalyje įmanoma piktintis seksualinių mažumų siekiu viešai demonstruoti savo išskirtinumą? Ar čia, prie Nemuno, vis dar leidžiama tvirtinti, jog seksualinių mažumų vieši paradai centrinėse Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gatvėse – tai lietuviškoms tradicijoms svetimas, nepriimtinas reiškinys?

Šią savaitę mūsų teismas studentą Edmundą Girskį nubaudė pinigine bauda, iš jo konfiksuotas ir kompiuteris. Pagrindinė incidento priežastis tik ta, kad maždaug prieš dvejis metus tautiškų nusiteikimų jaunuolis įkūrė seksualinėms mažumoms nepalankų portalą. Tame staigiai išpopuliarėjusiame portale seksualinės mažumos buvo kritikuojamos dėl to, kad nori viešai propaguoti savo gyvenimo būdą. Tiesa, tame portale pasirodė ir netaktiškų, bjaurių, susidoroti kviečiančių komentarų. Štai dėl tų komentarų E.Girskis ir atsidūrė teisiamųjų suole. Nors iš tiesų su tais komentarais jaunuolis neturėjo nieko bendro.

Studija “SLAPTAI” pateikia išsamų videointerviu su Edmundu Girskiu, kuris pasakoja, ar nesigaili ėmęsis šios problematikos, kokių spaudimų susilaukė pastarosiomis dienomis, ką manąs apie netaktiškų komentarų autorius bei Seimo narius, pabūgusius seksualinių mažumų atkaklumo.

{wmv}video_324{/wmv}

2009.12.10

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.