Šeši dalykai, kurie būtų skaudūs Rusijai


Print

Vokiečių žurnalas Bild siūlo šešis variantus sankcijų, kurios iš tikrųjų bus skausmingos Vladimirui Putinui. Antai pradžiai leidinys siūlo atimti iš Putino teisę rengti 2018 metų futbolo pasaulio čempionatą ir Formulės–1 Grand Prix Sočyje.

Šis renginys suplanuotas 2014 metų rudeniui. „Kadangi rusai labai nori tapti futbolo pasaulio čempionais, jie net pasamdė vieną iš sėkmingiausių pasaulyje trenerių Fabio Capello“.

Kaip antrąją sankciją leidinys reikalauja „išvyti“ iš Vokietijos Rusijos ambasadorių Vladimirą Graniną – taip, kaip Vokietijos vyriausybė buvo pasielgusi su Sirijos ambasadoriumi 2012 metais.

Trečioji sankcija Rusijai turi būti „draudimas nusileisti Rusijos lėktuvams, taip pat ir privatiems“.

Kaip pabrėžia Bild, vien tik Aeroflot atlieka 52 reisus per savaitę, ir skraido turistai bei verslininkai už grašius (apie 200 eurų už bilietą pirmyn ar atgal). „Metas padaryti galą tam, kad turtingi rusai patogiai skraido į Europą pirkinių“.

Be to, leidinys pasisako už tai, kad Rusijos koncernai nebeskelbtų savo reklamos Europoje, kaip tai daro, pavyzdžiui, Gazprom, kuris moka po 15 mln. eurų per metus už tai, kad ant vokiečių futbolo komandos Schalke marškinėlių puikuotųsi jo logotipas.

Dar viena priemonė prieš rusus gali būti draudimas dalyvauti Eurovizijoje. Šiemet rusai kaip tik švęs savo pirmojo pasirodymo konkurse 20-metį“.

O paskutinė sankcija turi būti atsisakymas pirkti Rusijos dujas, sakoma pabaigoje. Kadangi šiemet žiema švelni, rašo Bild, tad saugyklos aklinai pripildytos. Užuot bendradarbiavus su Rusija, būtina tiesti naujus dujotiekius, pavyzdžiui, į Norvegiją.

Šaltinis: Bild

2014.03.25; 05:36


Prisijunkite prie diskusijos