Šiaurės ir Baltijos šalių dešiniųjų partijų lyderiai susitinka Vilniuje


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kvietimu Vilniuje pirmadienį vyks Europos liaudies partijai (ELP) priklausančių Šiaurės ir Baltijos šalių centro dešiniosios krypties partijų vadovų susitikimas. Pagrindinė susitikimo tema – saugumo iššūkiai Šiaurės-Baltijos valstybėse. Partijų lyderiai aptars regiono saugumui kylančias problemas, bendradarbiavimo stiprinimo klausimus.
 
„Ypatingą dėmesį skirsime Baltarusijoje statomos Astravo atominės elektrinės keliamai grėsmei. Nesaugios Astravo atominės elektrinės veiklos sustabdymas yra gyvybiškai svarbus klausimas Lietuvai. Prašome pagalbos ir solidarumo iš savo partnerių, formuluojant vieningą ES poziciją siekiant užtikrinti, kad nešvari elektros energija iš nesaugių trečiųjų šalių elektrinių nepasiektų Europos elektros energijos rinkos“, – teigė TS-LKD pirmininkas ir frakcijos Seime seniūnas Gabrielius Landsbergis.
 
Susitikime Vilniuje, kaip praneša TS-LKD viešųjų ryšių grupė, dalyvaus Norvegijos premjerė Erna Solberg, kuri yra ir Norvegijos konservatorių partijos pirmininkė, Danijos, Suomijos, Latvijos, Švedijos centro dešiniųjų partijų pirmininkai.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.11.04; 06:05
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.