Sostinėje dėl pranešimo apie sprogmenį įvestas planas „Skydas“


Tikroji Baltarusijos vėliava. Slaptai.lt foto

Antradienį į policijos elektroninį paštą buvo gautas pranešimas apie sostinėje planuojamus sprogimus, teigia Vilniaus policijos Komunikacijos atstovė spaudai Julija Samorokovskaja. Anot jos, viena iš vietų – tai Baltarusijos opozicijos renginys.
 
„Apie 10.35 val. į policijos elektroninį paštą buvo gautas pranešimas apie planuojamus sprogimus. Jų buvo čia ne vienas, tai Gedimino pr. 53, Gedimino pr. 22, Gedimino pr. 23, Konstitucijos pr. 12, Konstitucijos pr. 26, Saltoniškių g. 19, Gynėjų g. 16, Gynėjų g. 8, Vytenio g. 18, Jakšto, 9, Akmenų g. 6, A. Rotundo g. 1, A. Goštauto g. 1, Šeškinės g. 35, Ž. Liauksmino g. 3, A. Vienuolio g. 12“, – Eltai teigė J. Samorokovskaja, kartu pridurdama, kad vienas iš adresų – tai Baltarusijos opozicijos organizuotas renginys.
 
Anot Vilniaus policijos atstovės, 10.55 val. įvestas planas „Skydas“. Į įvykio vietas išsiųsti policijos ekipažai apžiūrėti objektus.
 
„Jei kažkokie bus įtartini daiktai rasti, tikrins tą informaciją. Bet kol kas informacija nepasitvirtino, pareigūnai dar dirba“, – teigė J. Samorokovskaja.
 
ELTA primena, kad antradienį sostinėje vyksta konferencija „Naujoji Baltarusija“.
 
Rugilė Augustaitytė (ELTA)
 
2022.08.09; 15:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.