Spalvingasis Italijos premjero haremas


Niekas Italijoje neabejoja, kad premjeras Silvijo Berluskonis – didelis mergišius, turintis nuosavą haremą. Štai laikraštyje “La Republica” rašoma (autorius – Emilijo Raudačijo), kad Italijos premjeras pastaruoju metu ypač didelį palankumą rodė 19-os metų merginai Iris Bernardi (vienai iš haremo atstovių). Būtent šiai Brazilijos pilietei premjeras S.Berluskonis negailėjo milžiniškų honorarų bei brangių auksinių papuošalų.

Per 31-ą vizitą į S.Berluskoniui priklausančias rezidencijas Arkoroje, Parto Rotondo, Lezmo ir rūmus Gracioli Romoje ši brazilietė dovanų gavo 12-a brangių apyrankių, 10-imt žiedų su briliantais, 5-ias auksines grandinėles ir dešimtis čekių po 500 eurų.

Kad šie duomenys yra tikri, byloja įrašai asmeniniame I.Bernardi dienoraštyje. Be to, atlikdama kratą Italijos policija jos ištaigingame bute rado 4 tūkst. eurų grynaisiais, o kreditinėse kortelėse puikavosi 23 tūkst. 500 eurų suma, išmokėta 2010-aisiais metais. Italijos karabinierių duomenimis, iš viso šiai merginai premjeras S.Berluskonis sumokėjo 40 tūkst. eurų. S.Berluskonio numylėtinė mergina gyveno ištaigingame kvartale Milanas – 2.

Pas kitas Italijos premjero merginas, su kuriomis jis slapta linksmindavosi prabangiuose apartamentuose, rasta kiek mažiau brangenybių bei pinigų. Tačiau skaičiai – vis tiek įspūdingi. Pavyzdžiui, merginos Aris Espinoza ir Barbara Fadžoli buvo lepinamos tūkstantiniais honorarais. Sakykim, pas Barbarą Guerą kratos metu rasta 18 tūkst. eurų. Pas rumunų tautybės merginą Joaną Vizan – labai brangus laikrodis su specialiai išgraviruotu užrašu: “Ačiū Dievui, kad yra Silvijus”.

Už sekso paslaugas S.Berluskonis mokėjo įspūdingus honorarus ir Maroko pilietei Karinai El – Machpug, garsiai pilvo šokio specialistei.

Laikraštyje “Times” žurnalistas Džeimsas Bounas rašo, kad Silvijui Berluskoniui pakenkė viena iš haremo merginų – 25-erių metų amžiaus Nikol Mineti. Iškilus į viešumą skandalui, esą S.Berluskonis turi didžiulį jaunų merginų haremą, su kuriomis labai dažnai ištvirkauja, N.Minet pirmą kartą davė viešą interviu žurnalistams. Be to, Milano prokuratūrai papasakojo apie savo vaidmenį: ji privalėjo ieškoti naujų prostitučių ponui S.Berluskoniui. Įdomu tai, kad ši mergina prieš tapdama prostitute  turėjo užtektinai gerai apmokamas profesijas – ji buvo dantistė, paskui dirbo populiarių laidų vedėja.

Žurnalistas Džeimsas Bounas laikraštyje “Times” tvirtina, kad premjeras S.Berluskonis ypač mėgo rengti vadinamuosius sekso vakarėlius “bunga – bunga”. Oficialiuose kaltinimuose, pateiktuose premjerui, esama pilvo šokėjos Marijos Makdoum liudijimų apie vieną tokį “buga – buga”. Paklausykite. “Kai baigėsi vakarienė, premjeras pareiškė, kad dabar pradėsime linksmintis pagal “bunga – bunga” principus. Aš tada dar nežinojau, kas tai per daiktas. Viena mergaitė sušoko pilvo šokį negražioje manieroje. Premjeras nebuvo pasyvus – jis šokančią merginą visaip lietė, čiupinėjo, apžiūrinėjo. Ir kitos merginos šoko nuogos, o premjeras jas negražiai lietė nuo galvos iki kojų. Aš buvau pasišlykštėjusi tokiu elgesiu”. Ši ištrauka – iš merginos M.Makdoum prokuratūrai duotų oficialių parodymų.

O štai laikraštyje “Die Zeit” žurnalistas Roberto Savjano paskelbė straipsnį “Kodėl daugelis italų myli Berluskonį?” Šioje publikacijoje analizuojama, kokių italų esama daugiau – tokių, kurie gerbia premjerą, ar tokių, kurie jo nekenčia. Žurnalistas daro išvadą, jog visi italai puikiai suvokia, kad jų šalies vadovas turi daug silpnybių ir ne visuomet laikosi įstatymų. Niekas Italijoje nė akimirkai nesuabejojo, kad S.Berluskonis – nepataisomas mergišius, kuris naudojasi jaunų mergaičių teikiamomis intymiomis paslaugomis. Tačiau italai, pasak žurnalisto, širdies gilumoje vis tiek myli ir gerbia savo premjerą. Bent jau nejaučia jam pykčio ir neapykantos. Jokioje kitoje Europos šalyje toks nuodėmingas premjeras nesugebėtų taip ilgai išsilaikyti valdžioje. O Italijoje premjeras S.Berluskonis išsilaiko. Išsilaiko tik todėl, kad daug italų net didžiuojasi, esą jų prezidentas … toks gyvybingas ir moka taip sumaniai apeiti įstatymus. Širdies gilumoje italai prisipažįsta, kad norėtų būti tokie kaip S.Berluskonis. Tie, kurie jį vadina melagiu ir niekšu, slapta norėtų elgtis taip pat žaismingai ir įžūliai kaip Silvijo Berluskonis.

“Die Zeit” žurnalistas mano, kad čia kaltas itališkasis temperamentas ir italų polinkis į individualizmą. Esą italai įsitikinę, jog įstatymai ir visokie draudimai tik trukdo jiems realizuoti savo poreikius ir idėjas. Italai vadovaujasi savotišku sėkmės apibrėžimu: esi laimės kūdikis, jei sugebi apeiti įstatymus ir nepakliūti teisėsaugos organams į rankas. Ir tai – jokia nuodėmė, o tik – siekiamybė. Žodžiu, itališka sėkmė ateina tada, kai sugebi apgauti, bet nesulauki jokio atpildo. Taigi S.Berluskonis italus žavi savo šypsena, savo pasisekimu moteriškoje draugijoje ir savo gyvybingumu. Nors premjeras – jau tikras senis, bet jis vis tiek džiaugiasi gyvenimu. Jis tarsi byloja italams: daug dirbu, bet ir linksminuosi – daug.

Nuotraukoje: Italijos premjeras ir mergina iš Silvijo Berluskonio haremo.

2011.02.05

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.