Sprogimas Mančesteryje nusinešė 19 žmonių gyvybes


Print

Per įtariamą teroristinį išpuolį Mančesterio arenoje žuvo 19 žmonių, daugiau kaip 50 buvo sužeisti, informuoja BBC. 

EPA – ELTA nuotraukoje: popdainininkė Ariana Grandë (Ariana Grande).

Sprogimas nugriaudėjo per pirmadienį vykusį JAV popdainininkės Arianos Grandė (Ariana Grande) koncertą 22.35 val. Didžiosios Britanijos laiku.

Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Teresa Mei (Theresa May) teigė, kad jos mintys yra kartu su nukentėjusiais nuo, šalies policijos manymu, „siaubingos teroristinės atakos“.

„Dirbame, kad išsiaiškintume visas smulkmenas to, kas nutiko Mančesteryje. Visos mūsų mintys yra su aukomis ir nukentėjusių asmenų šeimomis“, – teigė premjerė T. Mei.

Įvykio vietoje dirbę paramedikai BBC sakė, kad kai kurių asmenų sužeidimai priminė šrapnelio (rutulinių kulkų pripildytas sviedinys, – ELTA) sukeltus sužalojimus. Greitosios pagalbos tarnyba teigia į ligonines nugabenusi 59 per sprogimą sužeistus žmones. Remiantis nepatvirtintais dviejų JAV pareigūnų pranešimais, išpuolį koncerte įvykdė savižudis sprogdintojas.

Didžiosios Britanijos transporto policijos teigimu, sprogimas įvyko Mančesterio arenos fojė, kuri jungiasi su Viktorijos traukinių ir tramvajų stotimi. Netrukus po sprogimo uždaryta stotis ir atšaukti visi traukiniai.

Informacijos šaltinis – ELTA.

EPA – ELTA nuotraukoje: sprogimas surengtas Mančesteryje surengtame JAV popdainininkės Arianos Grandė koncerte.

2017.05.23; 10:44