Steigiama nauja jaunimo organizacija


Praėjusį savaitgalį Sekionių rančoje šurmuliavusiame Tautos prisikėlimo partijos sąskrydyje buvo surengtas TPP jaunimo organizacijos steigiamasis suvažiavimas.

Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt skelbia naujos jaunimo organizacijos vadovės Vaidos Trumpaitės kalbą, pasakytą sąskrydžio metu. Jaunimo organizacija žada dirbti TPP sudėtyje arba šalia jos.

Taip pat su Arūno Valinsko vadovaujama TPP pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

„Esu Vaida Trumpaitė. Gimiau ir augau Kupiškyje, tačiau dabar jau septynerius metus gyvenu ir dirbu Vilniuje. Esu baigusi Mykolo Riomerio universitetą. Tuo metu jis vadinosi tiesiog Teisės universitetu. Iki šiol dirbau mūsų Seimo Tautos prisikėlimo frakcijos referente. Neseniai tapau mūsų partijos Organizacinio komiteto nare, taigi dabar turiu net dvi šalia esančias darbo vietas – Seime ir Rotundo gatvėje esančioje mūsų partijos būstinėje.

Mano pomėgiai nėra išskirtiniai. Daug skaitau, mėgstu keliauti, labai myliu šunis. Tai tiek – apie save.

Kai mūsų partijos Organizacinio komiteto vadovas Imantas Melianas papasakojo apie sumanymą įsteigti naują jaunimo organizaciją, iškart susidomėjau šia idėja. Žinoma, būtų geriau, jei ji būtų įkurta prieš kelis metus arba dar anksčiau. Bet yra kaip yra. Juk tikrai yra ką veikti. Visi matome mūsų valstybėje tarpstančias negeroves, kur jaunimas turėtų tarti savo svarų žodį. Manau, kad ateityje bendradarbiausime ir su kitomis Lietuvos, ir ne tik Lietuvos, jaunimo organizacijomis.

Tautos prisikėlimo jaunimo sąjungos sudėtyje arba šalia jos galėsime įkurti įvairiausių sekcijų ir klubų, kur jaunimas būriuotųsi pagal savo pomėgius arba veiklos kryptis. Yra pavyzdžių, kai jaunimo organizacijos sudėtyje sudaromi net sukarinti sporto klubai su savo simbolika ir uniforma. Kodėl nepabandžius padaryti kažką panašaus ir mums? Žinoma, pasiūlymų bus visokių, ir visi jie svarstytini.

Bet šiandien susirinkome atlikti pirmą žingsnį, kuris būtinas siekiant juridiškai įteisinti mūsų naujos organizacijos veiklą – priimti jos statutą ir išsirinkti vadovybę. Po to reikės pritraukti naujų žmonių, įkurti skyrius vietoje, aptarti mūsų organizacijos strategiją ir taktiką. Manau, kad dauguma susirinkusiųjų pritars minčiai, jog privalome pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Tautos prisikėlimo partija, nes ir toliau ketiname eiti kartu. Eisime kartu, o paskui gal ir aplenksime. Todėl kviečiu visus iš pradžių pagalvoti apie mūsų tolimesnius veiksmus ir aktyviai įsijungti į mūsų jaunimo sąjungos veiklą.“

Gintaro Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: straipsnio autorė Vaida Trumpaitė.

2010.07.19

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.