Studentų atstovai diskutavo apie jaunimo nedarbą Lietuvoje


Šį savaitgalį įvyko Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) organizuotas studentų atstovybių debatų turnyras. Tema „Jaunam žmogui per mažai galimybių įsidarbinti Lietuvoje“ savo pozicijas išsakė 8 aukštųjų mokyklų komandos.

„Studentų atstovybių veiklos stiprinimas visuomet buvo ir yra vienas iš pagrindinių LSAS prioritetų. Debatų turnyrą pasirinkome kaip vieną iš inovatyvių mokymosi būdų, kuris lavina viešojo kalbėjimo, argumentavimo bei kritiško mąstymo įgūdžius. Jų kiekvieną dieną organizacijų nariams prireikia kokybiškai atstovaujant studentų interesams savo aukštosiose mokyklose.“ – sako LSAS prezidentas Vilius Morkūnas.

Pasak organizacijos vadovo, pirmą kartą dalyvaujantys tokiame turnyre, studentų atstovai maloniai nustebino ne tik savo pateiktais argumentais, bet rimtu požiūriu į jaunimo neįsidarbinamumo temą, kas galutinai padėjo suformuoti Lietuvos studentų atstovybių sąjungos poziciją. Ji netrukus viešai bus teikiama valstybės institucijoms.

LSAS šiuo turnyru ketina pradėti tradiciją, kuomet kasmet drauge susirinkę studentų atstovai tokiu būdu galėtų tobulinti savo asmeninius gebėjimus, aptardami tuo metu jaunimui aktualius klausimus.

Laimėtojų pozicijas užėmė Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų atstovybė, kuriai buvo įteikta pereinamoji taurė. Antrąja ir trečiąja vietomis atitinkamai pasidalino Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Vilniaus kolegijos studentų atstovai.

Nuotraukoje: LSAS prezidentas Vilius Morkūnas.

2012.03.13

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.