Sulaikė asmenis, įtariamus organizavus prostitucijos verslą


Klaipėdoje sulaikyti asmenys, įtariama, organizavę ir vadovavę prostitucijai. Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Klaipėdoje sulaikyti asmenys, įtariama, organizavę ir vadovavę prostitucijai.
 
Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų apie tai, kad anksčiau neteistas, dviejose uostamiesčio įmonėse dirbantis, 30 m. amžiaus klaipėdietis organizuoja ir pelnosi iš merginų/moterų prostitucijos. Nustatyta, kad skelbimai dėl atlygintinų seksualinių paslaugų buvo publikuojami viename iš internetinių skelbimų portalų.
 
Šių metų lapkričio viduryje Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai trijuose uostamiesčio butuose aptiko atlygintinas seksualines paslaugas vyrams teikiančias keturias (25 m., 30 m., 37 m. bei 40 m. amžiaus) Ukrainos pilietes. Kratų metu šiose patalpose rastos priemonės seksualinėms paslaugoms atlikti.
 
Tęsiant operaciją tą pačią dieną policijos pareigūnai Klaipėdoje, Liepų gatvėje, sulaikė ir prostitucijos organizatorių. Atliktų kratų vyriškio gyvenamojoje vietoje bei automobilyje metu rasta, įtariama, dopingo medžiagų.
 
Kaip nurodoma Klaipėdos apskrities policijos pranešime, įtariama, kad šis klaipėdietis surado merginas/moteris, galinčias teikti seksualines paslaugas, parinko ir išnuomojo joms laikinas gyvenamąsias vietas, suteikė priemones seksualinėms paslaugoms atlikti bei talpino skelbimus dėl atlygintinų seksualinių paslaugų.
 
Taip pat įtariama, kad jam talkino 30 m. ir 35 m. amžiaus bendrininkės, kurios koordinavo prostitučių veiklą, bendravo su klientais, nukreipdavo klientus tam tikrais adresais. Šios Klaipėdoje gyvenančios moterys anksčiau neteistos, viena iš jų – dirbanti individualioje įmonėje.
 
Turimais duomenimis, kaltininkai organizavo ir pelnėsi mažiausiai iš keturių merginų/moterų prostitucijos, kurios teikė seksualines paslaugas trijuose išnuomotose butuose Klaipėdoje. 50 procentų uždarbio atitekdavo sąvadautojams, iš kurių didžioji dalis – organizatoriui.
 
Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.
 
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).
 
Už pajamų turėjimą iš kito asmens prostitucijos arba sąvadavimą prostitucijai numatyta bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.
 
Už prostitucijos organizavimą ar vadovavimą numatytas laisvės atėmimas iki 6 metų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.12.03; 04:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *