Suomijos premjerė: „Aš vartojau tik alkoholį“


Suomijos premjerė Sanna Marin. EPA-ELTA nuotr.

Helsinkis, rugpjūčio 18 d. (ELTA). Socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašų, kuriuose Suomijos premjerė Sanna Marin audringai linksminasi su šalies garsenybėmis, šoka ir dainuoja, praneša portalas „Yle“.
 
Trečiadienį apie vaizdo įrašus informavo Suomijos laikraščiai, tarp jų – „Iltalehti“ ir „Ilta-Sanomat“.
 
„Tai asmeninio pobūdžio vaizdo įrašai, filmuoti privačiose patalpose. Aš apgailestauju, kad jie pasirodė viešumoje“, – pareiškė S. Marin per spaudos konferenciją, surengtą ketvirtadienio rytą.
 
Anot jos, vakarėlis su draugais buvo surengtas prieš kelias savaites.
 
„Taip, aš linksminausi, netgi audringai. Šokau ir dainavau“, – sakė Suomijos vyriausybės vadovė.
 
Anot S. Marin, ji žinojo, kad vakarėlis filmuojamas, bet tikėjosi, kad vaizdo įrašai nepasirodys viešumoje. Premjerė patvirtino jų autentiškumą.
 
Pasak S. Marin, po linksmybių privačiame bute ji su draugais dar aplankė du barus Helsinkio centre.
 
Įrašuose girdėti žodis „jauhojengi“. Kasdienėje kalboje žodžiu „jaugo“, reiškiančiu „miltai“ arba „milteliai“, kartais vadinami narkotikai. S. Marin pareiškė nieko apie tai nežinanti.
 
Anot premjerės, ji vakarėlio metu gėrė lengvus alkoholinius gėrimus, bet narkotikų nevartojo.
 
S. Marin jau ne pirmą kartą įsivelia į skandalą dėl vakarėlių. Praėjusių metų gruodį ji lankėsi naktiniame klube, palikusi namuose tarnybinį telefoną. Dėl šios priežasties premjerė negavo pranešimų, jog gali būti užsikrėtusi koronavirusu, kadangi prieš tai ji buvo vienoje patalpoje su Covid-19 užsikrėtusiu Suomijos užsienio reikalų ministru Pekka Haavistu.
 
Stasys Gimbutis (ELTA)
 
2022.08.19; 07:13
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.