Suomijos premjerė Sanna Marin sveika


Suomijos premjerė Sanna Marin. EPA-ELTA nuotr.

Suomijos premjerei Sannai Marin atlikto testo dėl koronaviruso rezultatas buvo neigiamas, ji vėl dirbs įprastu režimu. Tai penktadienį pranešė šalies vyriausybės kanceliarija.
 
S. Marin ketvirtadienį laikinai perėjo prie darbo nuotoliniu būdu, kadangi jos rezidencijoje dirbo žmogus, kurio aplinkoje buvo nustatytas koronavirusas. „Ministrei pirmininkei atlikto testo dėl koronaviruso rezultatas neigiamas. Šiandien ji grįš prie darbo įprastu režimu“, – sakoma pranešime.
 
Ketvirtadienio duomenimis, Suomijoje per parą užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius padidėjo 155 žmonėmis – iki 4 284. Šalyje koronavoruso aukomis jau tapo 172 žmonės.
 
Dėl koronaviruso plitimo Suomija uždarė šalies sienas iki gegužės 13 d. Draudžiama rinktis didesnėmis kaip 10 žmonių grupėmis. Mokyklos ir universitetai perėjo prie nuotolinio darbo, vaikų darželiai tebedirba, bet tėvams rekomenduojama palikti vaikus namuose, jei yra tokia galimybė.
 
Praėjusių metų pabaigoje Kinijos Uhano mieste prasidėjęs naujojo koronaviruso sukeliamo susirgimo protrūkis išplito į daugumą pasaulio šalių. Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija jį pripažino pandemija.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.04.24; 00:01
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.