Telšių teisėsauga rimtai “imasi tvarkyti” komentarus internete. Kas tai?


Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko Modesto Kaseliauskio motinos Stefanijos Kaseliauskienės veiklą internete komentavę skaitytojai atsidūrė Telšių teisėsaugos taikinyje – pradėtos kelios dešimtys ikiteisminių tyrimų dėl galimai šmeižikiškų pasisakymų.

Tokios mąsto teisėsaugos veiklos dėl internautų komentarų dar neteko girdėti. Juolab tokio uolaus darbo sunku buvo tikėtis iš regione dirbančių prokurorų. Kas tai?

Ikiteisminiai tyrimai buvo pradėti po publikacijos apie Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyboje (FNTT) atliekamą tyrimą dėl galimai padarytų nusikalstamų veikų S. Kaseliauskienės vadovaujamoje įmonėje „Premjera“.

Kol kas įsigilinti į šią istoriją sudėtinga, nes ikiteisminio tyrimo duomenų niekas neatskleidė. Jokios išsamios informacijos apie neregėto mąsto tyrimą negalime rasti ir Telšių policijos interneto svetainėje.

Tačiau taip jau nutiko, kad vieną įtariamąjį asmenį pažįstu asmeniškai. Teko su juo bendrauti, kai tik tas tyrimas buvo pradėtas. Išgirdęs vienos pusės versiją ne tik apie komentarus, bet ir apie pačio tyrimo eigą, ėmiau dvejoti, ar tas tyrimas tinkamai atliekamas. Todėl nedelsdamas pasiūliau kuo greičiau pasisamdyti advokatą.

Kol kas sunku pasakyti, kuo baigsis tyrimas. Jei jis baigsis šnipštu, tuomet kyla rimtas klausimas, kas kompensuos išlaidas žmonėms, iki šiol privalantiems ir samdyti advokatus, ir net iš kitų Lietuvos vietų savo lėšomis važinėjantiems į Telšius pas tyrimą atliekančius pareigūnus. Na o jei vis gi dėl komentarų turinio bylos būtų atiduotos į teismą ir net kas nors nuteistas, tuomet jau man kyla rimtas klausimas, ką ten TOKIO turėjo parašyti komentatoriai, kad juos imamasi persekioti visu pajėgumu teisėsauga ir net keliamos baudžiamosios bylos?

www.dainius.org

2011.01.21

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.