Tėvynės Sąjungos atmintinė – vien tik faktai


Tėvynės sąjunga labiau už kitas partijas saugo Lietuvą nuo rusų. Dėl to:

Pasirašyta sienų sutartis su Rusija, didžiąją Mažosios Lietuvos dalį paliekant Rusijos pusėje.

Strateginė Lietuvos įmonė „Mažeikių nafta“ per amerikiečius perduota rusams, po to išpirkta Lietuvos lėšomis ir atiduota lenkams, kurie ją vėl ketina perduoti rusams. Per ką Lietuvos piliečių lėšomis išpirkta valstybinė įmonė bus perduota rusams trečiąkart?

  • 2010 m. gimė iniciatyva sudaryti parlamentinę koaliciją su Viktoro Uspaskicho vadovaujama Darbo partija.
  • Praeitos kadencijos Vilniaus m. savivaldybės taryboje sudaryta koalicija su Rusų sąjunga.
  • 2010 m. gegužę Tėvynės sąjungai atstovaujančio Vilniaus mero Viliaus Navicko sprendimu surengtas sovietinės pergalės paradas – tiesiai pro Sąjūdžio būstinę.
  • 2011 m. Tėvynės sąjungos Vilniaus sueiga palaimino koaliciją su Lenkų rinkimų akcijos-Rusų aljanso bloku, puošiamu KGB majoro Viktoro Balakino.

Tėvynės sąjungai labiau nei kitoms partijoms rūpi dorybės. Dėl to:

  • 2010 m. gegužę Tėvynės sąjungai atstovaujančio Vilniaus mero Viliaus Navicko sprendimu surengtas homoseksualistų paradas.
  • 2010 m. rugsėjį Tėvynės sąjungos Priežiūros komitetas išmetė iš savo partijos Vilniaus savivaldybės kontrolierių Šarūną Skučą, įskundusį pareigomis piktnaudžiavusį merą Vilių Navicką.
  • 2011 m. pavasarį Tėvynės sąjungos vadovybė nusprendė įtraukti į savo gretas Tautos prisikėlimo ir Krikščionių partijose nepritapusį homoseksualistą ir plevėsą Roką Žilinską, kurio bičiuliai užstatinėja lombardams tarnybinius parlamentinius kompiuterius.

Tėvynės sąjunga labiau už kitas partijas vertina demokratiją. Dėl to:

  • 2010 m. sustabdė savojo Seimo nario, Nepriklausomybės akto signataro Kazimiero Uokos narystę partijos gretose už dalyvavimą protesto akcijose prieš homoseksualizmo propagandą.
  • 2011 m. pavasarį išmetė iš savo gretų Seimo narį, Tautininkų frakcijos pirmininką Gintarą Songailą už protestą prieš koaliciją su Lenkų rinkimų akcijos-Rusų aljanso bloku.
  • Dar prieš tai uždraudė savo nariams Nagliui Puteikiui ir anksčiau minėtam Gintarui Songailai kandidatuoti į partijos pirmininko pareigas.

Artėjant Seimo rinkimams neužmirškime nubalsuoti už demokratiją, už dorybes, prieš rusų valdžią – balsuokime už Tėvynės sąjungą!

Nuotraukoje: Tėvynės Sąjungos frakcija arkivyskupo Sigito Tamkevičiaus draugijoje.

www.patriotai.lt

2011.05.18

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *