Trys Niujorko kandidatai tikisi reabilituotis po sekso skandalų


Akibrokštas municipaliniuose rinkimuose Niujorke – trys politikai, kurie buvo seksualinių skandalų herojai, bando reabilituotis, rašo ABC straipsnyje, parengtame pagal EFE agentūros medžiagas. Buvęs kongresmenas Antonis Veineris nori kandidatuoti į merus nuo Demokratų partijos, buvęs gubernatorius Eliotas Spiceris – vadovauti Niujorko Finansų kontrolės valdybai, o Vitas Lopezas – balotiruotis į miesto tarybą.

JAV rinkėjai linkę atleisti politikams, jei mano, kad tie nuoširdžiai atgailauja dėl savo „žygių į šoną“, rašo laikraštis. Bet šių trijų kandidatų atvejai smarkiai skiriasi vienas nuo kito.

A.Veineris 2011 metais atidavė savo kongresmeno mandatą, prisipažinęs dėl erotiškų susirašinėjimų su keliomis damomis.

Liepos viduryje A.Veinerio reitingas buvo aukščiausias iš visų kandidatų į Niujorko merus nuo demokratų. Jis žada apsaugoti Niujorko viduriniąją klasę. Bet netrukus prisipažino, kad tęsė erotinį susirašinėjimą. Maža to, po naujo skandalo 22-jų metų mergina, su kuria jis susirašinėjo, paskubomis nusifilmavo pornografiniame filme. A.Veinerio reitingas smuko iki 7 procentų, o jis pats tapo pajuokos objektu.

Leidinio nuomone, E.Spiceris, kuris 2008 metais atsistatydino, prisipažinęs, kad naudojosi prostitučių paslaugomis, priešingai, dabar turi perspektyvų. „ Į E.Spicerio kampaniją sudėta daug pinigų, jis žada kovoti su galingais žmonėmis ir ginti paprastus piliečius“, – rašo leidinys.

V.Lopezas grąžino mandatą po priekaištų už seksualinį priekabiavimą. Jis iki šiol viešai neatsiprašė, bet tarp rinkėjų yra populiarus, nes dešimtmečius pasisako už municipalinį būstą šeimoms, turinčioms mažas ir vidutines pajamas.

Šaltinis:ABC

2013.09.15

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *