Ukrainos prezidento patarėjas: priešas mėgina Černihivą paversti antruoju Mariupoliu


Aleksejus Arestovičius – Politeka televizijos svečias

Kyjivas, balandžio 2 d. (dpa-ELTA). Rusijos karinės pajėgos, Ukrainos duomenimis, savo atakas koncentruoja į rytuose esančias teritorijas.
 
Oro antskrydžiai vykdomi prieš Mariupolio, Charkivo, taip pat Černihivo miestus, per valstybinę televiziją sakė prezidento patarėjas Oleksijus Arestovyčius. Atakos esą nukreiptos ne tik prieš ginklų pramonę, bet ir prieš gyvenamąsias teritorijas. To nepriklausomai patikrinti negalima.
 
„Priešas“ mėgina Černihivą paversti antruoju Mariupoliu, sakė O. Arestovyčius. Mariupolio uostamiestis praėjusiomis savaitėmis buvo smarkiai sugriautas. Tačiau Černihivą dar galima pasiekti sausumos keliu. „Gyventojai gali palikti miestą“, – teigė patarėjas. Anot jo, ir toliau smarkių mūšių tikimasi Rytų Ukrainoje.
 
Tuo tarpu šiaurėje ir šiaurės rytuose rusų kariai esą nustumti valstybinės sienos link. Ukrainos daliniai apie Kyjivą atsikovojo daugiau kaip 30 kaimų.
 
Sumų srities Ukrainos šiaurės rytuose administracijos vadovas Dmytras Šyvyckis „Telegram“ kanale rašė, kad rusų kariai į Rusiją transportuoja karinę techniką.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *