Už priešlaikinius Seimo rinkimus ir partinių sąrašų panaikinimą


Gerbiamieji, Tautos ateities forumas (TAF) mano, kad nebegalima toliau toleruoti aukščiausios valstybės institucijos – Seimo kompromitavimo saujelės – nepraustaburnių, amoralių, susikompromitavusių veikėjų. Jų šios kadencijos Seime – dauguma.

Manau, visiems atsibodo nekompetentingas jų darbas sprendžiant valstybės, žmonių gyvenimo ir raidos problemas.

Bet labiausiai visiems akis bado, su kokiu cinišku nusiteikimu jie savinasi valstybės lėšas savo asmeninėm reikmėms tenkinti, kaip nekultūringai vaiposi ir staiposi TV ekranuose ir kaip asocialūs asmenys daro pravaikštas. Mūsų kantrybės taurė turi persipildyti po lapkričio 11 d. jų balsavimo dėl Aleksandro Sacharuko ir Lino Karaliaus. Pavyzdžių galima pateikti labai daug, bet jūs ir patys tai gerai žinote.

Dauguma sutinka, kad reiklingi priešlaikiniai Seimo rinkimai. Tačiau priešlaikiniai rinkimai nieko neduos, jeigu liks nepakeista rinkimų sistema. TAF siūlo pakeisti Seimo rinkimų sistemą – atsisakyti partinių sarašų ir rinkti tik 71 vienmandatininką. Kviečiame pasirašyti po tokia peticija, įpareigojančia Seimą pasielgti būtent taip – rinkti tik 71 vienmandatininką. Jei jie nepaklus tautos valiai, mes savo pilietinėmis akcijomis juos turime priversti tai padaryti. Jei ir tai nepadės, TAF organizuos parašų rinkimą už Tautos Referendumą, kuris išspręs šią problemą.

Pasirašyti po peticija galima šiame puslapyje:

http://www.peticijos.lt/visos/3692

Gintaro Visocko nuotraukoje: Tautos Ateities Forumo (TAF) pirmininkas dr. Algimantas Matulevičius.

2010.10.14

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.