“Užgaulus išpuolis prieš Seimo pirmininkę”


Sostinės konservatorių Naujamiesčio skyriaus Taryba gegužės 10 d. kreipėsi į TS-LKD pirmininką Andrių Kubilių. Ji išreiškė susirūpinimą dėl jo visuomeninio konsultanto Česlavo Okinčico įžeidžiančių komentarų partijos vicepirmininkės ir A. Kubiliaus konkurentės partijos pirmininko rinkimuose Irenos Degutienės adresu.

Gegužės 4 d. interneto portale „Delfi“ Ministro pirmininko tarnybos visuomeninis konsultantas Č. Okinčicas apkaltino I. Degutienę antilenkiškos retorikos naudojimu ir išvadino ją politine nevykėle.

„Atsižvelgiant į tai, kad Česlavas Okinčicas yra Premjero visuomeninis konsultantas, tokie jo pasisakymai atrodo dviprasmiškai ir mūsų partijos nariams gali sudaryti įspūdį, kad toks užgaulus išpuolis prieš Seimo pirmininkę ir mūsų partijos vicepirmininkę negalėjo įvykti be Premjero žinios ir galbūt yra ženklas, kad rinkiminėje kovoje pradedami naudoti ne visai sąžiningi ir garbingi metodai“, – rašoma Vilniaus Naujamiesčio konservatorių kreipimesi.

Tuo pačiu TS-LKD Naujamiesčio skyriaus Taryba išreiškė įsitikinimą, kad „vienintelė teisinga išeitis iš šios dviprasmiškos situacijos būtų nedelsiamas pono Česlavo Okinčico atsistatydinimas iš Ministro pirmininko tarnybos visuomeninio konsultanto pareigų“.

Nuotraukoje: Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

www.alkas.lt

2011.05.14

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.