Užsienio reikalų komiteto pirmininkas J. Bernatonis – saviizoliacijoje


Juozas Bernatonis. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis šią savaitę dirbs nuotoliniu būdu, nes kontaktavo su koronaviruso užsikrėtusiais Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono delegacijos nariais. J. Bernatoniui taip pat buvo atliktas koronaviruso testas, kurio atsakymas neigiamas.
 
„Aš taip pat izoliavausi, dirbu nuotoliniu būdu iki kito pirmadienio“, – Eltą informavo J. Bernatonis.
 
Pasak užsienio reikalų komiteto pirmininko, jis su E. Macrono delegacijos nariais kontaktavo praėjusį pirmadienį. J. Bernatonis taip pat patvirtino, kad jam buvo atliktas koronaviruso testas, kurio atsakymas buvo neigiamas.
 
Praėjusią savaitę teigiamas koronaviruso testas buvo nustatytas dviem Prancūzijos delegacijos nariams, dalyvavusiems Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono vizito Lietuvoje metu vykusiuose renginiuose.
 
Po šio informacijos šalies vadovui Gitanui Nausėdai ir pirmajai poniai Dianai Nausėdienei buvo profilaktiškai atlikti COVID-19 testai, kurie buvo neigiami.
 
Prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis Eltai patvirtino, kad šiuo metu saviizoliacijoje yra 3 Prezidentūros darbuotojai. Saviizoliavosi ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.10.05; 11:35
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *