V. Putinui tenka politinė atsakomybė už pasikėsinimus


Vladimiras Putinas. EPA – ELTA nuotr.

Po JAV prezidento Joe Bideno kritikos Kremliaus šeimininkui Vladimirui Putinui ir Europos Sąjunga (ES) pabrėžia politinę V. Putino atsakomybę už pasikėsinimus Rusijoje.
 
„Deja, bet yra ilgas sąrašas žlugusių ir sėkmingų pasikėsinimų į kritiškas ir nepriklausomas asmenybes Rusijoje, tarp jų – politikus ir žurnalistus“, – ketvirtadienį sakė ES užsienio politikos įgaliotinio Josepo Borrellio atstovė. Daug atvejų esą nebuvo tiriama, jie liko neišaiškinti, o kaltieji nepatraukti atsakomybėn.
 
Be to, Rusijos tarnybos ėmėsi nelegalių veiksmų prieš Ukrainą ir vaidino vaidmenį kituose konfliktuose. „Jūs žinote, kad Vladimiras Putinas, kaip Rusijos Federacijos prezidentas, galiausiai yra atsakingas už Rusijos institucijas, politiką ir veiksmus“, – kalbėjo atstovė.
Joe Bidenas. 46-asis JAV prezidentas. EPA – ELTA nuotr.
 
J. Bidenas interviu JAV televizijos stočiai ABC teigiamai atsakė į klausimą, ar laiko V. Putiną „žudiku“. Tačiau jis aiškiai nepasakė, ką konkrečiai turėjo omenyje. Prezidentas pagrasino V. Putinui padariniais dėl kišimosi į JAV rinkimus praėjusį lapkritį.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.03.19; 08:34
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *