Viktoras Suvorovas: „Štai jau 100 metų, kai Rusiją valdo kvailiai ir nusikaltėliai…“


Rusijos televizijos kanalai parodė siužetą apie prezidento Vladimiro Putino pasitarimą su jėgos žinybų vadovais.

Į kadrą atsitiktinai pateko naujos okeaninės daugelio taikinių sistemos „Status-6“ brėžinys.

Sistema skirta „svarbiems priešo ekonomikos objektams triuškinti pakrantės rajone“.

Buvęs sovietų žvalgas, rašytojas Viktoras Suvorovas specialiai leidiniui Gordon parašė skiltį, kurioje paaiškino, kodėl Rusijos propagandistai nesugeba suregzti bent kiek panašesnės į tiesą informacinės klastotės.

Taikinyje – Niujorkas!

Rusijos prezidentas vedė pasitarimą, o tuo metu vienas generolas, ant kurio antpečių nuspėjamos keturios žvaigždės, apžiūrinėjo povandeninio savaeigio nepilotuojamo aparato „Status-6“ paveikslėlį. Gynybos ministerijos televizijos kanalo operatorius nufilmavo atverstą lapą per generolo petį. NTV ir „Pirmasis“ kanalas paleido paveikslėlį į eterį.

Ir pasaulis pašiurpo! Kaip nepašiurpti? Rusijoje kuriamas ginklas, galintis užlieti gyvenamąjį tašką – Niujorką – radioaktyvia banga, triuškinančia dangoraižius! Žinoma, pavojus ne vien Niujorkui. Bet kuris pajūrio miestas ar uostas gali būti netikėtai sunaikintas. Jokia priešraketinė gynyba nepadės.

Pusė žmonijos gyvena pajūriuose ar vandenyno pakrantėse. Londonas – ne šalia jūros. Bet iki Londono okeaniniai laivai gali nuplaukti Temzės upe. Pasigrožėkite: šalia Tauerio amžiams apmirė kreiseris „Belfast“. Čiūžtelkit į Temzės žiotis tokiu „Statusu“, ir banga užlies Londoną. Jis juk žemumoje!

Pabandykime įsivaizduoti smūgius vienu metu į Hamburgą ir Oslą, Bostoną ir San-Franciską. O įsivaizdavę krūptelėsime kartu su visa pažangiąja visuomene.

Apsiraminę po krūptelėjimo, pasipiktinsime.

Koks gi bjaurybė turi būti televizijos kanalo „Zvezda“ operatorius, kad filmuotų dokumentą per generolo petį, neturėdamas leidimo, suprasdamas, kad dokumentas – aukščiausios kategorijos valstybės paslaptis!

Ir koks gi kretinas turi būti generolas su keturiomis žvaigždutėmis, kad žiūrinėtų didelį ir labai ryškų visiškai slaptą paveikslėlį, kai už nugaros stovi operatorius su kamera!

Ir kokie gi liaudies priešai turi būti NTV ir „Pirmojo“ kanalo vadovai, kad tokius dalykus išleistų į eterį, aiškiai suprasdami, jog savo veiksmais jie pakerta Rusijos gynybines galimybes, atskleisdami jos slapčiausias karines paslaptis! 

Ir koks gi mulkis turi būti gynybos ministras pilietis Šoigu, kad niekaip nesureaguotų į savo balvonų su daugybe žvaigždučių ir gynybos ministerijai pavaldžių televizijos kanalo „Zvezda“ vadovų elgesį!

Ir koks gi gudruolis turi būti valstybės vadovas, kad suleistų neatsakingus žurnalistus į salę, kurioje pusgalviai generolai apžiūrinėja viliojančiai atverstus ypač svarbius visiškai slaptus dokumentus!

Rusijos viršininkas kilęs iš Valstybės saugumo gelmių. Vienas iš pagrindinių Valstybės saugumo uždavinių – saugoti valstybės paslaptis. Kaip gi ten laikė žmogų, kuris neturi nė menkiausios nuovokos apie slaptos raštvedybos pagrindus?

Dabar pateiksime klausimus.

Pirmas. Ar buvo nuteistas televizijos kanalo „Zvezda“ operatorius? Kiek metų jam priskaičiavo? Bet koks terminas, mažesnis už „iki gyvos galvos“, reikš, kad į Rusijos teisminio korpuso gretas įsibruko neatsakingi piliečiai, kurie savo sutrešusiu liberalizmu griauna valstybinę discipliną.

Antras klausimas. Ar buvo nuplėšti antpečiai su keturiomis žvaigždutėmis nuo to apkiautėlio, kuris prieš kamerą atskleidė visiškai slaptus valstybinės reikšmės dokumentus? Kokia jo pavardė? Kur prezidento įsakas išvyti jį iš Ginkluotųjų pajėgų? Kokį terminą jam paskyrė teisingiausias pasaulyje Basmano teisingumas?

Trečias klausimas. NTV ir „Pirmasis“ kanalas turi būti nedelsiant uždaryti, jų vadovybė už nusikaltimus šaliai turi stoti prieš teismą. Tad kodėl gi jie dar nesėdi kalėjime?

Ketvirtas klausimas. Kodėl nepašalintas ir nepasodintas pusgalvis Šoigu?

Penktas klausimas. Kodėl nenušalintas nuo pareigų Pats Vyriausiasis Žioplys, kurio akyse buvo daromos tokios bjaurystės?

Atsakymų į šiuos klausimus mes vis tiek negausime, todėl leiskite nuraminti visus, kas dar nesiliovė drebėti. Didelių Rusijos viršininkų sūnūs ir dukros, broliai ir seserys, žmonos ir meilužės gyvena užsienyje, kaip taisyklė, pajūrio miestuose, įvairiuose osluose ir kopenhagose. Vilos ir jachtos – irgi ten, palei krantus. Prakeiktame Lindostane saugomos milijardinės liaudies tarnų santaupos.

Reikšmingiems tarnams visiškai nėra išskaičiavimo griauti lindoniškus dangoraižius radioaktyviomis bangomis. O štai bauginti neprietelius demonstruojant pripūstus raumenis, labai tinkamas momentas. Neblogai tuo pačiu pakelti žinybinių gyventojų kovinę dvasią.

Tik dideliems Rusijos viršininkams net ir tam proto nepakanka.

Štai jau greitai 100 metų, kai Rusiją valdo kvailiai ir nusikaltėliai. Kiekvieną kartą pasikeitus valdžiai į sostą prasibrauna vis kvailesni.

Jūs tik pasigrožėkite tuo neva atsitiktinai visam pasauliui pademonstruotu superginklo projektu! Jūs tik atkreipkite dėmesį į detales! Ant dokumento turi būti grifas. Mažų mažiausiai „Visiškai slapta“. Ir numeris, kuris prasideda dviem nuliais.

Bet grifo nėra! Nėra ir numerio!

Dabartinės Rusijos viršininkai ir jų patarėjai nesugeba net panašios į tiesą klastotės sukurpti. Jie nesusivokė viršutiniame lapo kamputyje prikabinti nors kokį grifą ir numerį.

Pusgalviai bandė sukrėsti pasaulį suklastota paslaptim.

O pasaulį sukrėtė juokas.

Nuotraukoje: buvęs sovietų žvalgas, rašytojas Viktoras Suvorovas.

Šaltinis – gordonua.com

2015.11.23; 04:22

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.