Vilniuje suimtas gerai žinomas narkotikų prekeivis


Suimtas ilgai gaudytas narkotikų prekeivis. Vilniaus apskr. VPK nuotr.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sostinės Karklėnų gatvėje sulaikė vyrą (g. 1981 m.), kuris platino narkotines medžiagas. Pareigūnams vyras žinomas, anksčiau gyveno tabore.
 
Savo „pomėgio“ neatsisakė ir nugriovus taboro gyvenvietę. Vyras ten buvo ne kartą pastebėtas platinant narkotines medžiagas, tačiau pareigūnams sunkiai sekėsi jį sulaikyti su įkalčiais, kadangi asmuo narkotines medžiagas turėdavo ne folijos lankstinukuose, o laikydamas maišelį su milteliais bei šaukštelį, kuriuo įberdavo reikiamą kiekį narkotinių medžiagų savo „pirkėjams“.
 
Pastebėjęs pareigūnus vyras narkotines medžiagas tiesiog išberdavo aplink ir pasišalindavo. Taip jis platino vieną iš pavojingesnių narkotinių medžiagų – karfentanilį.
 
Ilgai gaudytas narkotikų prekeivis – policijos rankose. Vilniaus apskr. VPK nuotr.

Tačiau, kaip skelbiama Vilniaus apskrities policijos pranešime, po sėkmingai įvykdytos policinės priemonės vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
 
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
 
Teismas šiam asmeniui skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.07.30; 07:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *