Vilniuje – tarptautinė konferencija „Piliečio ugdymas: modernumo link“


Lapkričio 16–17 d. Krašto apsaugos ministerijoje ir Valstybės pažinimo centre Vilniuje vyks tarptautinė konferencija „Piliečio ugdymas: modernumo link“. 

Pilietiškumas. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.
Pilietiškumas. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Pranešėjai iš Lietuvos, Lenkijos ir Estijos aptars esamą pilietiškumo ugdymo situaciją, iššūkius ir perspektyvas Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse, taip pat diskutuos kitais aktualiais formaliojo ir neformaliojo pilietinio ugdymo klausimais.

Tarptautinė konferencija skirta pilietinio švietimo problematika bendrojo ugdymo procese besidomintiems pilietiškumo pagrindų, kitų dalykų, neformaliojo ugdymo, pradinio, ikimokyklinio ugdymo mokytojams, mokyklų vadovams, aukštųjų mokyklų, švietimo centrų, švietimo skyrių, kitų valstybės institucijų specialistams, nevyriausybinių organizacijų, verslo įmonių atstovams.

Renginį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos, Valstybės pažinimo centru, ir Goethe’s institutu Lietuvoje.

Informacijos šaltinis – Krašto apsaugos ministerija.

2016.11.15; 06:18

print