Vladimiras Putinas nebebus “Vieningosios Rusijos” vadovu


Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas oficialiai, viešai pareiškė, kad po inauguracijos į šalies prezidento postą atsisakys partijos „Vieningoji Rusija“ pirmininko pareigų. “Vieningosios partijos” vadovu jis iš karto pasiūlė dabartinį Rusijos prezidentą Dmitrijų Medvedevą.

“Po inauguracijos, kuri turėtų vykti šių metų gegužės 7 dieną, manau bus teisinga atsisakyti partijos „Vieningoji Rusija“ pirmininko pareigų”, – sakė V. Putinas per susitikimą su šios partijos vadovybe.

“Prašysiu jūsų ir partijos narių sušaukti neeilinį suvažiavimą antroje gegužės pusėje, atsižvelgiant į tai, kad Dmitrijus Anatoljevičius Medvedvas buvo pirmasis „Vieningosios Rusijos“ sąraše rinkimuose į Valstybės Dūmą, ir į tai, kad aš ketinu rekomenduoti jo kandidatūrą į vyriausybės pirmininko pareigas; manau, kad būtų teisinga, jeigu jis ir partijai vadovautų“, – kalbėjo V. Putinas.

„Konstitucija nedraudžia prezidentui būtų kurios nors partijos nariu, tačiau politinio gyvenimo dvasia rodo, kad vis dėlto prezidentas yra konsoliduojanti visų politinių jėgų, visų šalies piliečių figūra“, – sakė V. Putinas.

Kaip bežiūrėsi, graži rokiruotė.

Parengta pagal Interfaks, lenta.ru pranešimus.

2012.04.27

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.