Vokietijoje į minią įsirėžus furgonui, žuvo bent keturi žmonės


Miunsterio mieste, vakarinėje Vokietijos dalyje, furgonui įsirėžus į žmonių minią, mažiausiai keturi žmonės žuvo, įskaitant ir nusišovusį vairuotoją, apie 30 žmonių sužeista, šešių iš jų būklė labai sunki. Tai informuoja šalies Vidaus reikalų ministerija.

Policija prašo vietos gyventojų nesiartinti prie incidento vietos. Pareigūnai taip pat prašo visuomenės vengti spekuliuoti incidento tema per tviterį.

Pasak policijos atstovės, „furgoną vairavusio žmogaus motyvai neaiškūs“.

Pasak policijos pareigūnų, mieste vykdoma specialioji operacija: incidento vietoje ieškoma sprogmenų. Kaip rašoma internetinėje „Spiegel“ versijoje, Vokietijos pareigūnai šį incidentą vertina kaip teroro aktą.

Incidentas įvyko netoli populiaraus baro „Kiepenkerl“, esančio istorinėje miesto dalyje, patikslina AP. Miunsterio mieste gyvena 300 000 žmonių.

Vėliau paaiškėjo, kad vyras, įsirėžęs mikroautobusu į lauko kavinės lankytojus, Miunsterio mieste, vakarinėje Vokietijos dalyje, turėjo „psichikos sutrikimų“. Kaip skelbia dienraštis „Sueddeutsche Zeitung“, valstybinis transliuotojas ZDF ir naujienų agentūra dpa, vyras buvo maždaug penkiasdešimties metų Vokietijos pilietis, kuris, manoma, turėjo psichikos problemų. Jokių ryšių su terorizmu nenustatyta, rašo žiniasklaida. Šiuo metu atliekama krata įtariamo nusikaltėlio bute.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.04.08; 00:05

print