Vokietijoje – kalėdinių eglučių mėtymo „pasaulio čempionatas“


Vokietijoje vyko kalėdinių eglučių mėtymo „pasaulio čempionatas“. EPA-ELTA nuotr.

Vokietijos savaitgalį vyko kalėdinių eglučių mėtymo „pasaulio čempionatas“. Jo dalyviai rungėsi trikovėje: maždaug 1,5 metro dydžio eglaitė buvo metama kaip ietis, tada kaip lengvosios atletikos kūjis ir galiausiai per kartį.
 
Atskiri rezultatai tada buvo sudedami. Turnyrą stebėjo šimtai aistruolių. Nugalėtojai buvo apdovanoti medinėmis briedžio figūrėlėmis.
 
Tarp vyrų šeštą kartą titulą iškovojo „pasaulio čempionas“ Frankas Schwenderis. Jo rezultatas – 23,17 metro. Antroji vieta atiteko Clemensui Hötgeriui (22,49 metro). Savo 2016-aisiais pasiekto rekordo – 25,01 metro – F. Schwenderiui šį kartą pagerinti nepavyko.
 
Tarp moterų pirma buvo titulą gynusi Margret Klein-Raber (17,47 metro), antrąją vietą užėmė Annika Lange (16,18 metro).
 
Tai buvo jau 14-as toks čempionatas. Tiesa, jo sporto įrankiai prieš tai nepuošė namų. Eglaitės buvo nukirstos prieš pat turnyrą. Panaudotų kalėdinių eglučių esą negalima naudoti, nes jos išdžiūvusios, su byrančiais spygliais ir lengvai lūžtančiomis šakomis.
 
Pernai čempionate dalyvavo 55 vyrai ir 30 moterų. Šiemet užsiregistravo rekordinis skaičius dalyvių – 92 vyrai, 40 moterų ir 35 vaikai.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.01.07; 05:37
print

Vienas komentaras

  • Barbarai. Specialiai kirsti eglutes, kad paskui galetum pasvaidyti kaip ieti… kvailiai nesugalvosi.

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *